Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszi meg a macska nem...

A nyuszi meg a macska nem bántják egymást?

Figyelt kérdés
2008. júl. 28. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Nemhiszem.Attól függ hogy mekkora nyusziról van szó és hogy a macska mennyire agresszív más állatokhoz.

Nekem 1 nagynövésű nyulam volt.Egy kicsit nagyobb volt a macskánál.Még kiskoromban kaptam és szegényke 9 évig élt :'( tavaj nyáron pusztult el.

Amikor még élt kiengedtem a kertbe ahol egész nap elvolt és a szomszédmacskák mindig ott tanyáztak a kertben.Megfigyeltem hogy mit csinálnak a nyulam és a macskák.Hát nagyon érdeklődően mentek először hozzá csak amikor a nyuszim szaladt oda hozzájuk elszaladtak :P

Amugy aranyos nyul volt soha nem gödrözött csak egy rossz szokása volt hogy mindig lepisilte a lábomat. :)

2008. júl. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem, a nyúl simán lerúgja a macskát, legalábbis nálunk az volt, amikor elege lett a macsekból:)
2008. júl. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, a kifejlett macska hajlamos rá, hogy levadássza a kisebb nyulat. Nekem egy "húsvéti" kisnyuszim esett áldozatul a párom macskájának.
2008. júl. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen a nagy macska képes rá. De én szerintem nem is azért mert bántaná hanem mert kiványcsi hogy mi -ez és kiakarja próbálni vele a játékot meg hogy mennyirre veszélyes. Ezzel ellentétbe a kiscica remekül elvan a nyuszival.Néha - hóba hóba lehet megkapják egymást de egy két hét múlva szeretni fogják egymást mint a testvérek!
2008. júl. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez macskafüggő is szerintem mert az én nyuszim az előző helyén 3 hetet lakott együtt egy macskával és az a macska ki nem állhatta. Először félt tőle de aztán állandóan fújt, morgott rá, meg akarta támadni. A nyuszit ellenben nem zavarta, inkább kiváncsiskodott. Persze ez a macska már idősebb volt és elég rossz természetű is, szóval ki tudja:) Meg kell próbálni összeszoktatni őket.
2008. júl. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazából attól félek, hogy ha kirakom akkor a helyi macskák neki mennek:S De ki tudja... Azért annyira szabadjára nem engedem....
2008. júl. 30. 12:07
 7/7 anonim válasza:
nem ha külön ketrecbe vannak!
2009. jan. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!