Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül (Szegeden) egy...

Mennyibe kerül (Szegeden) egy törpe fajta nyúl, ami még (párhetes)?

Figyelt kérdés

#nyúlvevés
2014. máj. 6. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
a nyulak általában 6000-től vannak
2014. máj. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Te csak ne akarj pár hetes nyuszit..

Még túl kicsi

Mindenki csak icipici nyuszit akar, ez olyan, mintha lenne egy gyereked, 5 hetesen add oda valakinek, majd ő vigyáz rá, sose látod, még a szopizást sem fejezte be..

2014. máj. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6 hetes kor előtt nem ajánlott elválasztani a nyuszit, egyébként sándorfalván van a wonder bunny tenyészet, nekem 2 nyuszi van onnan, az árak is ott vannak a honlapon.
2014. máj. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
oké köszi!
2014. máj. 7. 07:25
 5/10 anonim ***** válasza:
szia én nem ajánlom a wonder bunnyt az utóbbi időbe folyamatosan vannak kis nyulai és többször egymás után egy anyanyuszitól nekem a Bubble bunny tenyészetből van nyuszim és jó hogy onnan vettem hihetetlen kedves és simulékony nyuszit kaptam
2014. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
szia! de miért nem jó a wonder bunny? és nem találom a bubble bunny oldalát sem:( vki el linkeli?
2014. máj. 13. 16:49
 7/10 anonim ***** válasza:
több hónapja folyamatosan van nála 3-4 vagy több alom nyuszi így fog oda figyelni rájuk ja és nem hagyja a nőstény nyuszikat egy nőstény nyuszinak 3-4 hónap pihenőt kell adni két alom között
2014. máj. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link] ez az oldaluk

ez pedig a facebook oldala [link]

2014. máj. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon köszi! Ha itt cukibb nyuszik vannak akkor innen fogok venni :) Csak még 1 utolso kérdés:Hol van ez a tenyészet? Szegeden? Mert nekem csak az jó. Vagy max a környéke...
2014. máj. 16. 20:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Sándorfalván van a tenyészet
2014. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!