Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Bízhatok abban, hogy egyneműek?

Bízhatok abban, hogy egyneműek?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem két roborovszki hörcsögöt egy testvérpárt, nagyon szépek egészségesek, azt mondták kb kb 2 és fél hónaposak és imádják egymást, jelenleg is egymáshoz bújva alszanak... Mivel ezek a hörcsögök társas lények ezért hoztam el mindkettőt... :)

A nemüket nem tudjuk mert még az állatkereskedésben sem tudták megfogni őket olyan gyorsak, de igazából mindegy is csak azonos neműek legyenek... Megnyugtattak, hogy ha ellenkező neműek lennének már kiderült volna mert nagyon hamar ivaréretté válnak, ebben tényleg bízhatok? Nem szeretnék szaporulatot, de főleg nem lenne jó testvérektől...


2014. máj. 7. 06:58
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Hát nos.... én a helyedben utánanéznék,mivel a mai világban már mindenki csal és lop (tisztelet a kivételnek) és lehet hogy csak az eladó nö csak azért mondta,hogy vidd el mindkettöt és azt sem tudta hogy mit is beszél.

Nézd meg minél elöbb akár a net segítségével.

Ha mégis lesznek picik,akkor a hìmet egy ráccsal válaszd el amun látja a nöstényt ez fontos!!!!!

2014. máj. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oké, hát nem tudom hogyan fogom megnézni a nemüket, tudom hogyan kell kinéznie ezt már elolvastam, de megfogni őket én sem tudom iszonyat gyorsak, meg stresszelni sem akarom őket kergetéssel, még csak most szokják a helyüket... :/


Ha mégis lebabázna valamelyik arra is fel vagyunk készülve, el tudjuk különíteni őket, remélem nem lesz rá szükség...

2014. máj. 7. 07:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ők sosem lesznek azok a dögönyhörik, a robik ilyenek.

Viszont az eladó már csak azért is adhatott Neked fiú-lány párost, hogy a kicsiket majd ingyen, vagy párszáz forintért visszavidd neki és hasznot húzzon szegényekből. :(

Mivel tesók a kicsik beltenyésztettek lennének. Viszont én aztmondom, hogy SEMMIKÉPP ne vidd vissza nekik, ha lesznek, de remélem nem lesznek. :)

A nemet meg tudod úgy is nézni, hogy egy dunsztos üvegbe rakod őket és ha különböző a fenekük, akkor baj van. Ha egyforma, akkor nincs mit aggódni. :)

A golyók viszonylag nagyok tudnak lenni, könnyű észrevenni ekkora korban már. A nőstények popója gömbölydedebb. Míg a hímeké csúcsosabb, és a nőstényeknél az ivarnyílás és a végbélnyílás szinte egymás fölött helyezkedik el, míg a hímeknél nagyobb távolság van. (Esetenként a nősténynek kevesebb szőre van *ott*, mint a hímnek.)

2014. máj. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi jó ötlet!
2014. máj. 7. 10:44
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Állatkereskedésből ezért nem érdemes semmilyen állatot venni. Nekem 3 hörim volt onnan, egyik sem olyan nemű amit mondtak, egy "fiú" pedig le is babázott nálam. De később így voltam egy patkánypárral is, azt mondták mindkettő lány, erre az egyik fiú volt... szerencsére még nem voltak ivarérettek.

Na mindenesetre ezek után én csakis normális tenyésztőtől veszek állatot. Főleg hogy azokat legalább meg is lehet fogni, simogatni és egészségesek is.

2014. máj. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!