Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az nagy baj ha a roborovszki...

Ármin11 kérdése:

Az nagy baj ha a roborovszki törpe hörcsöm egy zöld nagy dobozban él és az nagy gond, hogy nem lát ki/nem lát oldalrol semmit?

Figyelt kérdés
baj ha nem lát ki a hörcsög oldalt?
2014. máj. 14. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

Jelentettem a kérdést, remélem, törölnek!!!


Ha ez a sztori igaz...műanyag a doboz, vagy papír? A papírt előbb-utóbb ki fogja rágni. Gondolom, kisgyerek vagy, így nem te tehetsz róla, hogy a szüleid gyűlölik az állatokat. Őket viszont mélységesen megvetem azért, hogy engedik ezt neked. Szégyellhetik magukat!


Nekem is robim van, ránéztem most, az óriási terráriumában nyomatja a mókuskereket, iszik néha az itatójából és figyel minket, ha odaszólunk.


Nem tarthatod egy dobozban őt! Tudod, felelős vagy azért, amit megszelídítettél, mondja a Kisherceg, fogadd meg a tanácsát! Ő a tiéd, csak rád számíthat, szeresd, tartsd jó körülmények között, ha már őt választottad társadnak a kis rövidke életében.

2014. máj. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Igen, jobb lenne terráriumban vagy ketrecben tartani.
2014. máj. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 fishbone62 ***** válasza:
60%
Nagy baj igen!!! állatkínzásnak hívják az ilyet fiam! De természetesen ez nem a Te hibád ...a szüleidé!
2014. máj. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok... És téged miért nem egy dobozban tartanak a szüleid? -.-
2014. máj. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 fruzsina0000000 válasza:
Szerintem ragd át ketrecbe vagy hasonlóba, de ha feltetted a kérdést szeretheted a hörit, és pont ezért vetem meg a többi kommentelőt, mert ha gondoskodsz róla akkor ez nem állatkínzás, de azért ragd át ketrecbe vagy hasonlóba, és az volt a kérdésed " baj ha nem lát ki oldalt?,, nem petig az h. ''Ez állatkínzás?,,. Gratulálok a többi kommentelőnek! :-)
2014. júl. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!