Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpesün táras lény?

Törpesün táras lény?

Figyelt kérdés
Úgy értem muszáj-e neki társ és ha igen a testvérek veszekednek? Mi van ha két lány vagy esetleg két fiú van? Hogy érdemes kombinálni ha nem akarunk kis sünit?

2014. máj. 18. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
A törpesünök magányos állatok, szóval szerintem inkább egyet tarts. Vagy ha több sünit akarsz, akkor külön ketrecben. De néhány oldalon olvastam, hogy akik feltétlenül kettőt egy helyen akarnak tartani, azok inkább lány-lány párosítást válasszanak, mert ha a fiúk megérzik a lány süni szagát, akkor összevesznek.
2014. máj. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt kettő hím együtt néhány hónapig. A tenyésztő javasolta, hogy a már felnőtt kisfiúnk mellé lehetne még egy kölyök ha szeretnénk. Megpróbáltuk, az elején nagyon nehéz volt. A nagy legény, kölyök korában lányként azonsította a picit, állítólag ez sünöknél előfordul. Sajnos nem sokkal később ettől független okok miatt, beteg lett, és elpusztult az idősebb. :(

Én nem ajánlanám, de elméletileg lehetséges a kettő, több embertől is hallotam, hogy működik. A tenyésztővel érdemes lenne egyeztetni, ha mégis kettő mellett döntenél.

2014. máj. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! Mindenképp megfogadom őket!
2014. máj. 18. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!