Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Süninként változik, hogy...

Süninként változik, hogy mennyire szeret kézben lenni, illetve mennyire bújós a gazdihoz?

Figyelt kérdés
olvastam olyanokat, hogy a törpe süni keresi a gazdája társaságát, bújik hozzá. kezében elalszik, ilyesmi. viszont az én sünim egyáltalán nem ilyen. én csinálok valamit rosszul, vagy csak más a jelleme?

2014. márc. 15. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám is-is. Nekem 2 törpesünim volt, most már csak egy van sajnos. Az első sünim volt, hogy elaludt a kezemben, igaz nem gyakran, és nem puffogott rám, nem harapott meg soha, de nem is kereste a társaságom. A másik sünim utálja az embereket. Pedig ugyan attól a tenyésztőtől van és őt is én "neveltem", mégis. A fürdést gyülöli, de amikor nagyon koszos pl. hal evés után muszáj megfürdetni, ilyen van, hogy megharap. Nem szereti ha kiveszem és ölben is utál lenni. Ez van, különbözőek. Persze ha kicsi korában sokat foglalkozol vele, kézhez szoktatja már a tenyésztője is, akkor nagyobb az esély arra, hogy kezes lesz. De az egyéniség is ott van.
2014. márc. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen. Nekünk az egyik sünink nagyon aranyos, bújos, viszont a másik azt nézi mikor harapjon.
2014. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!