Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen háziállatot kérjek?...

Milyen háziállatot kérjek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Olyan ami szobában tartható, ha lehet ne rágcsáló,kutya és macska mert ez már mind van:-)

2014. máj. 19. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Papagáj, hal, esetleg nyuszi. :D
2014. máj. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 kis teknőcöm van.Nem túl macerásak,nekem első kisállataim.4 naponta-hetente egyszer takarítom,a vizükben ha van valami egy kis fecskendővel kiszedem.Én napi 1-2 alkalommal etetem,este és reggel.Én kiszoktam venni őket kicsit szaladgálni a szobámban,aranyosan futkároznak kicsit,aztán visszateszem őket.:)
2014. máj. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tarts törpe tarisznyarákot! Az egyik barátnőmnek van, és szerinte hihetetlenül aranyos :P (de legalább különleges..)
2014. máj. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Hüllők? Én pl gabonasiklót tudnék javasolni, ha nem bánod, hogy fehéregeret kell neki venned, és azzal etetned. Az enyém sűrűn alszik a hasamon, összegömbölyödve. :)
2014. máj. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is ajánlom a gabonasiklót, nekem is van 3, meg egy disznóorrú siklóm... imádnivalók :)
2014. máj. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!