Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem iszik a törpenyuszim?

Miért nem iszik a törpenyuszim?

Figyelt kérdés
1 éves törpenyulam 2 napja szinte egy kortyot sem iszik, az itatója teljesen tele van! Enni eszik szépen, betegnek sem látszik, de akkor miért? Kicsit meg vagyok ijedve.
2008. júl. 29. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok gyümölcsöt, zöldséget,friss zöldet adsz neki akkor kevesebbet vagy egyáltalán nem isznak.Mit eszik?Milyen a kedve?
2008. júl. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én törpenyuszim is 1 éves és ugyanez volt a baja , alig ivott mondjuk ő enni se nagyon evett és gubbasztott is kicsit én elvittem állatorvoshoz és kiderült hogy székrekedése volt azért nem tudott inni se meg enni se. De iagaz van az előttem írónak. Ha sok füvet, meg gyümit, zöldséget adsz neki akkor nem fog sokat inni. Ha van kérdésed írj nyugodtan privibe . puszi
2008. júl. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!