Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi történt a hörcsögömmel? MOST!

Hilda-1 kérdése:

Mi történt a hörcsögömmel? MOST!

Figyelt kérdés
Nem mozdul, merev a teste,lélegzik,most úgy tűnik mintha aludna.Olvastam már hasonlót hogy szoktak ilyet csinálni a hörik de miért??????Annyira ideges vagyok most!

2014. jún. 2. 20:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Milett vegul? :(
2014. jún. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Először is nagyon szépen köszönöm hogy reagált rögtön valaki a kiírásomra.Sajnos mikor kézbe vettem nem nagyon mozdult.Borzalmas éjszakám volt és a sejtésem reggelre be is igazolódott hogy meghalt =( Köszönöm még egyszer hogy érdeklődtél =)Van még két hörcsögöm egyébként.A fiút úgy hívják hogy Bogyó.Vele együtt vettem a lányt a kiskereskedésben.Bogyó szerencsére nem szaltózik.Ő másabb is!Születtek nekik pici hörcsögeik is egy alkalommal 3.Máskor meg 5.Közte volt 4 lány és egy fiú.Az egy fiút megtartottam =) ...és elneveztem Horváth Gyulának (ezt a nevet egy műsorban hallottam)Szóval már eltemettem szegény Babócát (mert hogy így hívták).Egyébként 19 éves vagyok de ez az állatok iránti rajongásom nem csökkent és ha elpusztul valamelyik azt mindig nagyon megszenvedem.A szívemhez vannak nőve!Van egy nyuszim is.Ő annyira nem barátságos, de azért én szeretem.Két kutyám Picike és Evetke.És egy macskám Királynő.Na most egy kicsit jól esett az állatkáimról írni...=) csak azért írtam. =) További szép napot!
2014. jún. 3. 09:05
 23/26 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz, ha beltenyésztett nem él sokáig. (Nem sok értelme van ezért szaporítgatni.)
2014. jún. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Nem tudtam róla hogy az!Az első hörcsögöm volt =) Az biztos hogy kisállatkeriben nem veszek többet hörcsögöt.
2014. jún. 3. 16:47
 25/26 anonim ***** válasza:

Mint mondtam enyémmel is ezvolt! De biztos mostmár jobb helyen vannak! :) Enis sajnalom az allatokat..kotodok hozzajuk

Azert sajnalom ami tortent ! :) Az allataid meg hű :D

2014. jún. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
=) =D
2014. jún. 4. 08:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!