Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszimnak valami történt a...

A nyuszimnak valami történt a fogával, és most nem hajlandó semmit sem enni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az alsó tépőfogai közül az egyik sokkal rövidebb, mint a másik, ráadásul a felső tépőfogai a hátsók mögött vannak, tehát mondhatni keresztharapásos. Már kértem időpontot az orvostól, de addig is mit adjak neki enni? nem eszi meg se a magot, se a szénát, se a répát, se az almát.

2014. máj. 4. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Pépesítve adj neki almát, keverj bele összetört tápot esetleg. Nem tudom mit kap, de most a versele laga cuni complete jó lenne neki, ha van otthon gastroferm, bio lapis vagy fibreplex, az is mehet neki fecskendővel.
2014. máj. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Budapesti vagy? Akkor elvihetnéd a Család utcába, náluk nincs vacakolás időpontokkal, 5-től már benn vannak ma este és viheted.

Egyébként tényleg péppel próbálkozz, esetleg törj össze porrá tápot és vízzel keverd össze, mehet bele egy kis gyümölcs is, ha máshogy nem eszi, a lényeg, hogy valami keveset legalább egyen.

2014. máj. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, budapesti vagyok, akkor lehet, inkább odaviszem, köszönöm.

Most azt próbáltam meg, hogy picire összetörtem almát, meg lereszelt répahéjat, és azt habzsolva ette meg. Úgyhogy nagy baj nem lehet, de mindenképp elszeretném vinni majd az állatorvoshoz.

2014. máj. 4. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!