Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi történt a törpesünimmel?

Mi történt a törpesünimmel?

Figyelt kérdés

Van egy fél éves afrikai fehérhasú törpesünim. Mikor elhoztam az állatkereskedésből az első hét után ha kivettem mindig jó nagyokat szunnyadt rajtam. Ez így ment 4 hónapig akármikor kivettem csak aludt rajtam. Utánna elkezdte azt hogyha kivettem izgett mozgott kakilt egyet és utánna is csak szaladgált. Aztán új munkahely és suli hiányában volt hogy egy héten csak háromszor vettem ki de beszélni szoktam hozzá. Most hogy vizsgaidőszak van gondoltam újra beállítom neki hogy mikor veszem ki de mindig megharap. Miutan megharapott jobb ha visszateszem vagy inkabb ne mert ezzel felerositek benne valami negatív dolgot ?

Mikor a legoptimálisabb kivenni ? 7-8 óra fele ?

Illetve megvadulhatott attól hogy két három hetente hordozoba teszem és autóval megyünk haza ami 140 km. Az ülés alá szoktam tenni. Féltem itthon hagyni mert két napig egyedül lenne. Bármi tanácsnak nagyon örülnék.



2014. jún. 2. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez semmiképp sem tesz jót neki. Folyamatos foglalkozást és szelidítést igényel és bár bírják az utazást, ennyire nem jó nekik, de 2 napra sem jó ha egyedül van, valahogy meg kellene oldanod, hogy együtt legyetek és mindennap ki tudd venni, akár többször is, de most érd el először is, hogy újra bízzon benned és ne harapjon. A szívükhöz a hasukon keresztül eljuthatsz! :)
2014. aug. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!