Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi időt alszik a patkányod...

Mennyi időt alszik a patkányod? Nekem van egy fiatalabb méég nem teljesen kifejlődött csuklyás patkányom . Reggel nem alszik sőt szinte csak este nem nagyon élénk. Inkább csak pihenget a függőágyban

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is egész nap pihenget a házában. Csak akkor ugrik meg, ha kaja van, vagy amikor a macsek odamegy a ketrechez. Nem ilyed meg sőt... A hasát a melkasáig húzza, úgy figyel a ketrecből. Ha a macskusz hozzáér... harap :) Ennyit a mozgásról. :)
2010. jan. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi
2010. jan. 2. 19:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Függőágy patkánynak.. ez mekkora XD

amúgy aranyos jószág.

2010. jan. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
miért ne lehetne függőágyat neki venni mondjuk én csináltam de ez most mind 1 és nagyon szereti a függőágyát abban alszik
2010. jan. 3. 20:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Innen tájékozódhatsz patkány-témában: [link]
2010. jan. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én három hetesen vettem a patkánoymat.

most lesz 3 hónapja nálam. még ő is növőfélben van.

elég sokat alszik, főként napközben, az éjszakát meg végigdolgozza:)))

2010. jan. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bizony, mert a patik éjszakai állatok, éjjel és hajnalban aktívabbak inkább... Az enyémekre ez enm mindig igaz, mert napközben is sokszor látom szaladgálni őket :) Meg én napközben többször ki is engedem, hadd futkározzanak csak, ne üljenek egész nap a ketrecben :)


L,19 + 2 patkánybaba :)

2010. jan. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!