Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mivel etethetem a baba nyulat?...

Mivel etethetem a baba nyulat? A válaszokat gyorsan!

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt szült az anya de feldobta a talpát a picik szőrtelenek és vakok mivel kell őket etetni hogy életben maradjanak?(Ha ez lehetséges.)

#etetés #nyúl #baba nyúl
2014. jún. 9. 16:04
 1/7 anonim válasza:
0%
Próbáld meg tejjel,az anyanyuszi is azzal etette volna őket,csak nem valószínű hogy életbemaradnak az anyjuk nélkűl:'(
2014. jún. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos nem sok esély van rà hogy túlélik. :( először is biztosítani kell nekik a meleget, az anyjuk testhőmérsékletét, mert pillanatok alatt megfàzhatnak. INfralàmpa lenne a legjobb. Langyos tejet csepegtess nekik ilyen fecskendőszerűből, biztos tudod mire gondolok. Szurkolok! :)
2014. jún. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm próbálom melegen tartani őket még szerencsére nyáron ez nem nehéz dolog.Azt nem tudjátok véletlenül hogy kecske vagy tehén tejet adjak-e nekik?Mert amikor kevés volt a kutyánk teje akkor kecske tejet használtunk és akkor jó volt ,de nem tudom mi jó a nyúlnak.
2014. jún. 9. 16:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha túlèlik is(ami szinte esèlytelen) nem lesz kifejlôdve több szervük normàlisan. Az anyateje a nyúlnak nem csak szimplàn anyatej, hanem különfèle hormonok(!),vitaminok talàlhatóak benne. Max akkor tudnàk túlèlni, ha màr tudnak enni önàllóan, de ez messze van.

JA ès mèg nincs önàlló gyomruk, amivel a tehèn vagy kecsketejet megtudja emèszteni!

2014. jún. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt olvastam a macska tápszer jó nekik.Ha holnapig kibírják (fa@zért van pünkösd)akkor veszek nekik és megírom túl élték-e.
2014. jún. 9. 18:25
 6/7 anonim ***** válasza:
sok szerencsét!
2014. jún. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos túl picik voltak,pár nappal ezelőtt meghaltak.
2014. jún. 18. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!