Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Minden nyuszi személyíségében...

Minden nyuszi személyíségében van közös? -és nyuszikat meglehet tanítani mondjuk arra hogy feküdjön hanyat, mint egy kis baba az ölemben? -hogy lehet ezt megtanítani?

Figyelt kérdés
2013. dec. 22. 08:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy azt hogy át menjen akadályokon?
2013. dec. 22. 08:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Az akadalyokon atmaszast talan meg lehet kajaval ,de nagyon sokat ne várj tole . Javaslom olvass utana a "klikker-tréningnek" .
2013. dec. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
A nővéremnek volt egy nyula, akit betanított a szobatisztaságra és csak egy erre kijelölt helyre kakálhatott. Sajna azt nem tudom, hogy csinálta, de kitartással és kajával szerintem szinte bármit elérhetsz! :)
2013. dec. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A nyulak eredendoen szobatisztak . Az enyem pl.csak a ketreceben elhelyezett budijaba pisal es a bogyok nagy resze is ide megy (kis resze meg melle,de az is a ketrecen belul kizarolag) - szoval erre azert nem kell tanitani
2013. dec. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én nyuszim tudja a fel (két lábra áll) a gyere (követ) és a haza(visszamegy a ketrecbe) vezényszavakat. Ha olyan kedve van, akkor a körbe(megfordul) is megy neki.
2013. dec. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!