Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Önitató helyett kerámiatál...

Önitató helyett kerámiatál nyuszinak?

Figyelt kérdés

Az önitatókból elegem lett. Akárhányat vettem, mind csöpögött, ha teletöltöttem, akkor is.

Vehetek neki helyette tálat? Jó az itatás úgy is?


2014. jún. 10. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Az önitató azért praktikusabb, hiszen könnyen használható. A kerámiatál nem annyira jó választás, mert könnyen felborul és a víz eláztatja az egész ketrecet.
2014. jún. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pont azért nem műanyag, hanem kerámia, hogy ne boruljon fel.

Az önitató is eláztatja a ketrecet sajnos :(

2014. jún. 10. 22:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Abszolút jó a kerámiatál is. Én nyuszimnak is az van kb elejétől fogva, mert nem tudta használni önitatót és még egyszer sem borította ki/fel.
2014. jún. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Annyi baj van a tállal, hogy van olyan nyúl, aki belepiszkít. Az enyém dobálja is, bár neki az az etetője.

Rendesen használod az önitatót? Csak azért kérdezem, mert testvérem sem tudta normálisan feltölteni és mindig elfolyt a víz. Miután visszacsavartad a kupakot kétszer-háromszor "kicsapod" a vizet a végéből és akkor lesz jó.

2014. jún. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A miénknek is volt kerámiatálja, amíg nem tanult meg itatóból inni. Hát simán dobálta a kerámiatálat és bele is piszkított. Nagy macera volt vele.
2014. jún. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!