Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A sünim állandóan a kerekére...

A sünim állandóan a kerekére kakil, hogyan lehetne erről leszoktatni?

Figyelt kérdés
baromi nehéz levakarni a kerékről, ráadásul magát is összekeni a kakijával, és még büdös is van. ha alomba kakil akkor nincsen szaga, így viszont igen.

2014. jún. 14. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. A kerék megmozgatja a pocakját, és ösztönösen a kerékre kakil, ahonnan persze röpköd a kaki mindenfelé. Erről nem lehet leszoktatni. Ezért jobbak az "ufo kerekek" mert nagyon könnyű őket takarítani, olyanok mint egy tányér és még gerinckímélőek is.
2014. jún. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Régebben az volt neki, de arról is nehéz volt lekaparni meg mindig felborult vele. Az a furi, hogy csak mostanában csinálja ezt, régebben nem volt jellemző csak nagyon ritkán.de köszi a választ:)
2014. jún. 14. 22:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha felborul, tapandókorongokkal, egy csempére kell csuppantani, és már meg is van oldva. :) (Hátha megint ilyen kereked lesz.)
2014. jún. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is ezt csinálta a sünim!Én azt csináltam,hogy kitakarítottam jó alaposan a házát,utána,ha van sarok WC-je,akkor abba az új macskaalomba a régi forgácsból,és az ürülékböl is.Ezután,amiért a szagminta más helyenvan,ezért oda fogja elvégezni a dolgát!(Az én sünimnek UFO futókereke van,arról szappannal és fogkefével eltüntettem róla koszt.)
2014. jún. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a terrárium kb 1/3-as része le van választva, oda rakom az almot, és abba szoktam beleállítani a kereket is. régebben tényleg nem volt ez gond, ha dolga volt akkor leszállt, nem mondom, hogy néha nem fordult elő, hogy a kerékre kakilt, de nem napi rendszerességgel. és vannak mekszokott kis helyei egyébként szóval ezért nem értem ezt a kerekes dolgot. de köszi a tanácsokat!
2014. jún. 27. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!