Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy szoktassam rá a hörcsögöm...

Hogy szoktassam rá a hörcsögömet a vízre?

Figyelt kérdés

Kiskorában, mikor megkaptam(kb. 3-4 hetes korában) nem adtam neki vizet, mivel azt mondták, hogy van a gyümölcsökben elég víz, nincs szüksége rá. Ez igaz is, most kb. 1,5 éves és teljesen egészséges, szóval nem ezért akarom rászoktatni. Csak kíváncsi vagyok. Szóval most vettem egy olyan itatót(pl. [link] ), de nem akar belőle inni, nem tudja mi az.

Hogy szoktassam rá?



2014. jún. 17. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Elején az én törpehörcsögöm se akart inni belőle, én úgy szoktattam rá, hogy amikor föltöltöttem az itatót vízzel és hagytam hogy kívülről is olyan legyen, mindig lenyalta róla a vizet, ezzel tudatosíthatta, hogy az itatóban is víz van, valamint az is volt, hogy odaraktam a hörit az itatónak ahhoz a részéhez, amelyikből folyik a víz, ezzel egy kicsit ő is vizes lett(ezt többször csináld meg), és tudta hogy onnan kell kiinnia a vizet

U.i. ha nem hagyja a hörcsögöd hogy odavidd az itatóhoz, akkor az itatót rakd a szájához :)

2014. jún. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tengerimalacoknál az is beválik, ha bekenjük uborkával az itató végét.

Mivel az nagy kedvenc (nem tudom a hörcsögnél ez hogy van), elkezdi lenyalni és rájön, hogy így inni is tud.

Később már nem kell bekenni sem.

2014. jún. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, holnap kipróbálom ezeket! :)
2014. jún. 19. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!