Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A patkányom elvesztette az...

RadákMartina kérdése:

A patkányom elvesztette az egyensúlyérzékét! Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Olvastam erről a vörös könny nevezetű betegségről, allergia, megfázás stb. tüneteként. Tapasztalom is, viszont mindemellett a fejét is húzza. Mármint, ahhoz tudnám hasonlítani, mintha görcsölne a nyaka. Holnap szeretném elvinni állatorvoshoz, de szeretnék egy kicsit többet tudni(már előre). Nem látszik rajta semmi egyéb, eszik, mászkál. Olvastam ilyesmiről is, hogy a fenyőforgácsra allergiás lehet, és kamillateás gőzölést ajánlottak, áttettük zárt, műanyag "ketrecbe", és zsebkendőt tépkedtem alá a forgács helyett, raktam be üvegben meleg vizet, hogy az is melegítse, és kamillát is főztem le.. Tudom, hogy nem várhatom egy óra alatt a változást, de azt sem tudom, hogy ez lesz e a megfelelő kúra. Kérlek írjatok!
2014. jún. 20. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
milyen idős? ha több mint 2 okozhatja agydaganat is
2014. jún. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
elmúlott kettő.:O de annak milyen tünetei vannak még? :O
2014. jún. 21. 10:21
 3/10 anonim ***** válasza:
hát az attól függ melyik részén van a daganat, ergo bármit előidézhet, mozgásszervi zavartól kezdve az érzékelési zavarokig bármit...ha megjöttetek dokitól írd már meg mit mondott
2014. jún. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az orvosnál három injekciót kapott. Antibiotikumot, vitamint meg még valamit. Azóta rosszabb lett, nem tud járni szeméből, orrából szinte ömlik a vér. Mi lehet a baja szerintetek? Doki azt mondta hogy középfülgyulladás.. Mondta hogy másnap átjön de nem érkezett meg.
2014. jún. 24. 12:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Jézusom szegény! Jobban lett? Mi történt azóta? :(
2014. jún. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jézusom! Szerintem agydaganata lehet, azonnal vidd orvoshoz, valószínűleg el kell altatni :/ Sajnálom, de a patkányok (sajnos) gyakran daganatban pusztulnak el.
2014. jún. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nincs jobban.. Nem tud enni és inni sem. Nem mozog épp, hogy csak él. Tudom, hogy el kellene altatni biztos, hogy szenved is szegény. De nincs szívem hozzá. Nem akarom én eldönteni azt, hogy mikor haljon meg. Igazából még mindig bízom, hogy meggyógyul, bár tudom, hogy nem túl sok az esély. Lassan 3 éve már, hogy 'megmentettük' őket egy akvarisztikából. Azóta már volt gond a méhével is. Akkor meggyógyult. Egyebkent albino. Sokkal gyengebb és vékonyabb is mint a másik. Nem tudom, hogy mit csináljak..: (
2014. jún. 25. 00:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Légy vele az utolsó időben. Az én patimnak daganata volt, a kezemben pusztult el, és lehet, hogy csak beképzeltem, de úgy éreztem, megnyugodott a kezemben, és hálás volt, hogy nem egyedül kellett meghalnia. Remélem, hogy nem fog sokáig szenvedni a patkányod, sajnálom. :(
2014. jún. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyébként csak ajánlani tudom, hogy facebookon jelentkezz a PatkányVarázs nevű csoportba, ott gyors választ kaphatsz minden kérdésedre! :)
2014. jún. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy el kellene altatni biztos, hogy szenved is szegény. De nincs szívem hozzá. "


Akkor ez már kínzás. Ha ennyire szenved, bizony jobb volna elaltatni.


És igen, tudom, milyen pocsék érzés elengedni a kedvencedet, nekem az öreg kutyám eutanáziáját kellett aláírnom, borzalmas volt. Nem tudott már felállni, bepisilt, sírt, mert nem tudott az ágyában megfordulni a segítségem nélkül és szellemileg is már teljesen máshol járt, nem ismert meg engem.... Természetesen kikészültem utána.


Szóval értem, hogy nehéz, de ha elaltatod, nem fáj neki többé :(

2014. jún. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!