Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpehörcsögöm nem jön ki...

A törpehörcsögöm nem jön ki az odúból, csak 2-3 percekre enni. Mi baja van?

Figyelt kérdés

Új a hörcsög. 3 napja van nálunk.Először a szeme duzzadt be, csipás lett. Nem múlt el, hiába kamilláztuk. Most már alig akar kijönni, csak enni egy-két falatot. Még ha benyújtjuk neki a kaját, akkor is csak kidugja az orrát, szagolgatja, esetleg beleharap, és visszamegy. Pedig 2 napja még kijött, ha csalogattuk. És folyton ásítozik. De éjjel-nappal benn van. Szegénykémet rossz nézni. Félek, hogy beteg.

Káposztától lehet baja? Mert azt evett sokat. :(

Szerintetek fel kell keresni a kisállatorvost? :S


2010. jan. 4. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem menjetek orvoshoz! A káposztától nem lehet baja ha JÓL megmostad mielőtt odaadtad neki. Előfordulhat hogy túl sokat evett, van egy kis gyomorrontása, de az is köztudott hogy a káposzta felfúj, és nem csak minket embereket hanem bizony őket is..

Remélem valamennyit tudtam segíteni :) Jobbulást neki!

2010. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

K betűset nem szabad adni a rágcsálóknak, mert puffad a pocakjuk tőle, és nem tudják megemészteni rendesen. Szerintem mindenképpen vidd el állatorvoshoz, mert lehetséges, hogy valami baja van.

Nekem volt két tengerimalacom :), és 3 nap után még nem szokták meg az új környezetet, szal még ez is belefér, hogy nem nagyon bújik elő.

Engem az aggaszt, hogy a szemét mondtad...

2010. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem szabad káposztát adni!!ISten őrizz!!!!!

Mert felpuffadnak és belehalnak unokatesómnak is abba halt meg

2010. jan. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Menjetek állatorvoshoz

mert k betűset nem szabad neki adni

2010. febr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!