Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan oldjam meg hogy kettő...

Hogyan oldjam meg hogy kettő patkányt kapjak egyszerre? (anyám csak egyet enged) és ha lehetne kettő, nevek?

Figyelt kérdés

Az egyik Makesz lenne, a másik?

És egyáltalán hogyan hassak anyám szívére? Help!



2014. jún. 26. 16:10
1 2
 11/20 anonim válasza:
Az én patkányaim Málna, Banán és Ánizs :)
2014. jún. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

PATKÁNYT szeretnék. XD

És egyedül a nagy ****-ba mehetek €&@$£Ž%

2014. jún. 29. 15:21
 13/20 A kérdező kommentje:
De azért kösz
2014. jún. 29. 15:21
 14/20 anonim ***** válasza:
Csempész be még egyet :P
2014. júl. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, még nem sikerült, így várom a további válaszokat


És találtam egy másik nevet : Lufi(XD) (a Sas hegyen találkoztam ezzel a névvel)

2014. júl. 3. 19:35
 16/20 anonim ***** válasza:

Mondd meg anyukádnak,hogy te fogsz figyelni rájuk,akár a vackukban vannak,akár szabadon.

Neki nem kell velük foglalkozni.

A nőstény patiknak meg a Mogyoró és a Bogyó nevet adnám.

2014. aug. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 mozsombi válasza:
Nem tudom hányadik válaszoló, de az baromság hogy a hörcsög utálja a társaságot..ugyanolyan búvalb*szott lesz egymagába mint a patkány...(2 lányt abból is lehet együtt tartani csak 2 fiút nem!)
2014. szept. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Szerencsére Folti még nem nyiffant ki, így van idő az ötletbörzére... Mogyoró vagy Bogyó nemto melyik legyen majd kitalalom

Azrt köszike .

2014. okt. 16. 21:46
 19/20 anonim ***** válasza:
mozsombi: Tévedés, a hörcsög nem szereti a fajtársait, csak párzási időszakban találkoznak, egyébként összeugranak. Ezért nem is tartható több egyszerre, egy helyen. Ha nekem nem hiszel, kérdezz meg bármilyen normális hörcsögtenyésztőt. Vagy nyiss ki egy bioszkönyvet/használd a a google-t és keresd meg a hörcsögöt.
2014. okt. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Igazából az a baj, hogy anyám is patit szeretne( na jó, ezzel még nincs baj :) ), de csak egyet enged.

Sajnos egy jó tapasztalat miatt van ez...

Már van egy nagyon öreg állatkám, és teljesen egyedül tartjuk. Mindig mondom anyámnak, hogy depis lesz, meg minden, csakhogy neki nincs semmi baja. Vannak kisebb daganatai, de ez szerintem nem tartozhat a depresszióhoz...

Kérlek, könyörgöm, segítsetek!!!

2014. nov. 15. 08:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!