Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez a ketrec mekkora méretű?...

Ez a ketrec mekkora méretű? Mit jelent az, hogy 2x3?

Figyelt kérdés

[link]


Két tengerimalacomnak szeretnék venni egy új ketrecet, az ilyen fajtát meg azt hiszem csak külföldön lehet venni. Elég lenne a két malacnak? Mekkora ez a ketrec összerakva?



2014. júl. 1. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
2m széles 3m hosszú. Szerintem elég 2db malacnak.
2014. júl. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

2*3 rács.

Egy C&C rács kb. 35*35 cm, tehát a 2*3 azt jelenti, hogy kb. 70*100-as, az elég két malacnak, de mindig jobban örülnek egy nagyobbnak és nagyobbnak.

[link]

Itt egy táblázaet, de figyelj arra, hogy sokszor a fordítóprogram rossz mértékegységet ad meg.

2014. júl. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sőt, nem is 70*100-as, hanem vagy 72*108-as, mert az összekötők is adnak hozzá pár centit.
2014. júl. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. júl. 1. 17:36
 5/7 anonim ***** válasza:
De a linkben nem a ketrec van, hanem csak 2*3-as ketrecbe való alom helyett használható takaró!
2014. júl. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, a linken nem a ketrecet lehet megvenni, csak ami bele való cucc. És a mérete is oda van írva a SIZES résznél.
2014. júl. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom, már rájöttünk, de én a ketrec méretére voltam kíváncsi.
2014. júl. 1. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!