Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy szoktassam wcre őket?

Hogy szoktassam wcre őket?

Figyelt kérdés
Van két törpenyuszim egy ivartalanított bak és egy ivaros nőstény.7 hónapja vannak nálunk. Az elején a lány szobatiszta lett se pisi se kaki nem ment máshova csak a wcbe a fiú meg csak a kakit hagyta el máshol is. Amikor ivarosak lettek elkezdtek mindenfele pisi/kakizni aztán a fiút heréltük de nem szokott egyikőjük se vissza sőt elég furán végzik a dolgot: 3 napra elutaztunk és egy üres szobában hagytuk őket ahol két sarokba helyeztem a 2 ketrecüket az egyikben külön pelletes wcvel(alapból is ott van) a másikat meg teljesen telerakva pellettel és nem hogy oda wcztek volna,pont h ezeket nem mocskolták össze egyedül és semmi sarkot nem választottak ki hanem amerre épp jártak pisiltek,kakiltak...próbálom leszidni őket amikor épp látom meg bepakolni a wcbe de nem ér semmit...:( nincs számukra is valami alomra szoktató illat vagy ilyesmi mint a macskáknál?

2014. júl. 1. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Új volt nekik a helyzet, persze, hogy minden ment mindenhova. Leszidni fölösleges, nem tudja miért kapja. Odaszokni meg attól fog, hogy ott érzi a pisiszagot.
2014. júl. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez csak.egy példa volt , mindenhol elhagyják.a házban ahova kiengedjük őket hiába rakom.oda a wct. a szidást meg úgyértem h próbálkoztam azzal is h amikor odapisilt valahova felkaptam és beraktam.a wcbe... csak.érzik a szagukat a ketrecben ahova visszaszórok mindent( ahogy azt olvastam neten) nem.válnak.be ezek a módszerek... és nem választanak ki új helyet sem ( hogy odatehessem a wct) megy minden ahol éppen vannak a megszokott helyeken pl nappaliban is...
2014. júl. 1. 22:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Te még jól jártál. Nekem 3 nyulam van, és a pisi még oké, mert nem annyira büdös, de hónaponta nagyobb takarítást csinálunk a ketrecükben, és LAPÁTTAL szedjük ki az ürülékjüket. Szóval te inkább szerencsés vagy.
2014. aug. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ha havonta takarítanám én is lapáttal szedném... nem is értem a válaszod...
2014. aug. 9. 12:45
 5/5 anonim ***** válasza:
nem, nem én is takarítom minden nap, de már annyira eltapossák, hogy azt minimum 2-3 óra alatt lehetne összeseperni.
2014. aug. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!