Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meghalt a nőstény törpehörcsög...

Meghalt a nőstény törpehörcsögöm. Viszont itt hagyott nekem 7 kicsinyét.2014. 07. 07 halt meg. Hogyan tápláljam és szoptassam őket?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm
2014. júl. 7. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szoptasd???
2014. júl. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
jaj első...értsd jól :D bár én is jót nevettem rajta :) biztos arra gondolt hogy táplálja őket :)
2014. júl. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

"szoptasd" azért mondtam,mert a törpehörik is szokták

szoptatni és azt hogyan kárpótoljam !

2014. júl. 7. 16:56
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem add le őket a Rágcsinfó nevű szervezetek (facebookon megtalálod őket).
2014. júl. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Miért szaporítasz? Most aztán megnézheted magad!

Mennyi idősek?

(A rágcsamentők lenne a legjobb alternatíva. ;) )

2014. júl. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem szaporitottam hanem ugy hoztam már
2014. júl. 7. 19:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez esetben elnézést kérek. De még mindig kéne tudni, hogy mennyi idősek. És persze a rágcsamentőkkel való kapcsolatfelvételt ajánlom.
2014. júl. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia!:) Ugyanilyen helyzetben voltam én is. Falun lakok így nem nagyon tehettem mást, vagy valahogy megoldom vagy meghalnak. A szüleim úgy voltak vele, hogy nem éri meg velk bemenni a városba:c Én almát nagyon apróra törtem, pépessé. Talán egy nagyon kicsit vizet is raktam hozzá mondjuk ez nem biztos. Nekem megette.:) Remélem neked is beválik, nagyon aranyos állatok.:)
2014. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ilyen korban almát még ne adj nekik. Macskatápszert lehet melegen (ne forrón!) adni nekik műanyag pipettából. Nem fecskendőből!!! Langyos vizes fülpucoló pálcikával minden etetés után kell a hasukat és végbél nyílásukat masszírozni, hogy beinduljon az emésztésük. Eleinte 1,5, később 2-3 óránként kell etetni őket. Szerintem add le őket a Rágcsainfósoknak, mert ez nehéz feladat egy gazdinak és ritkán sikerül.
2014. júl. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az utolsó nagyon jól leírta! Így van ÉJJEL is etetni KELL ŐKET!

Viszont az ilyen korbanról arra jöttem rá, hogy Ő már tudja, hogy mennyi idősek a kicsik. Én nem. :(

2014. júl. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!