Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ki tudja meddig él optimális...

Bognár Etelka kérdése:

Ki tudja meddig él optimális esetben a hazánkban honos vadon élő sün?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem 12-15 év, de nem biztos. Én csak az afrikaiakhoz értek.
2014. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A hazai kinti sünt keleti sünként tartják számon, így kell rákeresni.

(Az afrikai fehérhasú törpesün, ha erre gondol az első válaszoló, meg átlagosan sajnos 3 éves korában elpusztul, de megérheti 6-8 évet is.)

2014. júl. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én tartottam 2 keleti sünt, 6 évig éltek nálam.
2014. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A keleti sün védett állat, tilos tartani. Komoly pénzbírság jár érte, bűncselekmény.
2014. júl. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsit túl van spilázva a dolog! El lehet hinni, nálam védve voltak! El se hiszitek, hogy hogy megszelidültek! És azért 6 évig voltak meg. A természetben sose él volna eddig a mi környékünkön! Mocsári teknőst is tartottam, és aztán?
2014. júl. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is egy itthon tartott sün miatt érdeklődöm. Csak éppen minőségileg más eset volt. Fűnyíró által okozott nagyon súlyos sérülését gyógyítottuk meg az állatorvosommal, és amint meggyógyult, és a súlya is olyan lett, hogy már volt rá remény, hogy életben marad, az idő is megengedte, máris szabadon lett engedve egy sünök által belakott területen. Azért érdeklődöm csupán, hogy tudjam, az én kis Kázmérom várhatóan milyen hosszú életű lehet.
2014. júl. 13. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!