Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek egy nyuszi vagy...

Szerintetek egy nyuszi vagy egy patkány tudja "jobban kifejezni a szeretetét" a gazdája felé?

Figyelt kérdés
vegyünk két teljesen kézhez szoktatott állatot akiket a gazdájuk ugyanúgy szeret, foglalkozik velük és mindent megad nekik! ezt a kérdést inkább " közvélemény kutatásnak" szánom:D én is tudom h ez nehezen lenne ténylegesen összemérhetőés h különböző állatok tehát stbstb... csak normális válaszokat légyszi! kösziii:)

2014. júl. 8. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha meghalnál a patkány még aznap elkezdene enni a nyúl meg nem
2014. júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
haha:DDD ebben van valami:D de vegyük úgy hogy a gazda él is:D
2014. júl. 8. 23:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A patkány mert nagyon okos és a legujjabb kutatások kimutatták hogy képesek érzelmekre is mellesleg személyes tapasztalat:

Barátom ismerősénél voltunk és volt egy patkánya én nem tudtam róla ültem nyugodtan a kanapén ők kimentek és éreztem hogy valami szimatolgat a nyakamnál odanéztem és egy hatalmas fehér patkány volt az úgy megíjjedtem és felvisítottam szegény meg csak ott állt majd leült két lábra és nézegetett engem szeppenten :D

aztán megbarátkoztam vele és ott futkosott körülöttem chipset ettem és odaszaladt hozzám és nyújtotta a kis kezét hogy kér :D törtem neki egy darabot elvette és olyan édesen megette

És amikor hívták a nevén akkor szaladt egyből oda haláli volt szerintem nagyon okosak meg befészkelte magát az ölembe és ott aludt meg amikor csikiztem kis kuncogó hangot is kiadott (egyébként ketrecben tartotta a gazdija de amikor otthon volt kiengedte szaladgálni)

2014. júl. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
"úgy megíjjedtem és felvisítottam szegény meg csak ott állt majd leült két lábra és nézegetett engem szeppenten :D" és azon bosszankodott hogy nem kaptál infarktust mert akkor meglett volna a vacsorája.No de most komolyan patkány bosszantó kellemetlen csesznye egy valami lehet hogy okosabb mint egy nyúl de dögöljön meg az összes mert olyanról hallani hogy a patkányok megkeserítik az ember életét de olyanról még nem hallottam hogy nyulakkal lett volna baj
2014. júl. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak abból indulok ki, hogy nyulak eszméletlen agyáról még sosem láttak dokumentumfilmet, patkányról már igen. A nyúl azért maradt fent, mert szapora, a patkány, mert okos. Mert, ha rajtunk, embereken múlik, már mindkettő kihalt volna.
2014. júl. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A patkányoknak kiemelkedő az intelligenciája, az érzelmi intelligenciát is beleértve, olvastam egy kísérletet amiben azt tesztelték, mennyire képesek empátiára társaik iránt, elég jó eredménnyel végeztek.

Szerintem a patkány a nyerő.

2014. júl. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

4-es Úristen -.- nem, nem hiszem hogy arra gondolt mert a patkányok szeretik a társaikat és ha úgy nevelték a gazdájukat is a társukként kezelik és ha meghalna meggyászolná pont mint egy kutya nem mellesleg ahhoz mit szólsz hogy a kutya megeszi a halott gazdit??!


A patkány meg igenis okos és nagyon sokféle környezethez képes alkalmazkodni.... Egy normális tenyésztőtől vett patkány meg nem hordoz semmiféle betegséget és nagyon tiszta állatok is...

2014. júl. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű hogy a patkány
2014. júl. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csak a nyúlról tudok nyilatkozni. Az én nyuszim nagyon ragaszkodó, 3-an foglalkozunk vele és mindenkivel máshogy viselkedik. Ha valaki nincs itthon, akkor látszik, hogy nem találja a helyét, szomorúbb. Követ mindenhova a lakásban és mindig lefekszik a lábam elé, hogy simogassam. Ha arrébb megyek, utánam rohan és megint elém fekszik:D
2014. júl. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!