Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A másfél éves hörim hasán egy...

A másfél éves hörim hasán egy fél hüvelykujjnyi daganat-szerűség nőtt. Amikor hozzáértem megharapott, pedig ilyet soha nem szokott csinálni. Már alig tud menni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
hát kb. 30 nap múlva megfog halni :'( az operáció kockázatos de én megpróbálnám hisz leehet hogy felébred műtét után és akkor boldog lesz de az is lehet hogy ez fordítva lesz ,de akkor sem szabad keseregni mert tudod hogy nálad jó helye volt és legalább nem fájdalomban halt meg légyszi írj az emailomra hogy mi lett a sorsa lillajakub@hotmail.com
2010. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
talán vidd el orvoshoz, és ő megmondja mik a lehetőségek...
2010. jan. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Az én hörim is daganatos. Már kb 4 hónapja. Az én tanácsom, vidd el dokihoz. Én elvittem az enyémet, és írt fel neki vitamint, ami segíti a szervezet harcát a betegség ellen. Az enyém is kinyújtott lábakkal megy, de jókedvű, életvidám, és állandóan tömi a fejét:) Szerintem egy próbát megér. Ja, és a gyógyszer neve Complexamin, és 1000 ft volt.
2010. jan. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Majd írok!
2010. jan. 7. 17:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos hörcsögöt nem lehet műteni, bele kell törődni.
2010. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Meghalt! :(

De mondjuk azért elég sokat élt a daganattal! És boldog volt! A társai már korábban meghaltak! :(

2010. ápr. 7. 19:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Részvétem. Az én daganatos hörimet január 22én kellett elaltatni:(
2010. ápr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:(
2010. ápr. 10. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!