Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac, csincsilla,...

Tengerimalac, csincsilla, törpenyúl?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kisállat-tulajdonosok segítségét szeretném kérni. A barátommal szeretnénk venni valamilyen apróságot, viszont csincsillám még sosem volt, törpenyúl csak egészen kicsi koromban, így arra nem emlékszem, a tengerimalacunk pedig nem olyan rég pusztult el sajnos.

Melyiküket választanátok? Jó lenne, ha viszonylag barátságos lenne, tulajdonképpen ez a lényeg.

Minden választ megköszönnék! :)


2014. júl. 13. 11:03
 1/7 KGabi0000 ***** válasza:
Én a nyuszit csak ajánlani tudom,nagyon mókásak és barátságosak,kíváncsiak.
2014. júl. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem tengerimalacaim vannak 3 leányzó, nagyon kedves kis jószágok, kevésbé büdik mint például egy törpenyúl.Törpenyulam is volt de elég kényes népség.Oltani kell, fogtályogra hajlamos nagy részük az meg nagyon macerás gyógyítani.az enyémnek példul rosszindulatú állkapocs daganata lett és 3 évesen elpusztult.Nőstény volt de nem szerettem mert vad volt, mikor benúltam a kecójába támadott meg harapott.A hímek kedvesebbek viszont nagyon büdösek!!!Csincsillám még nem volt.
2014. júl. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
feléjük hajlok én is, köszi a választ :)
2014. júl. 13. 17:17
 4/7 KGabi0000 ***** válasza:
2 nyulam van,azok közül az egyik biztosan kan,a másik még kicsi,egyik sem büdös egyáltalán,bent tartjuk a házban őket,ami büdös az a bakkecske.Mind a kettő nagyon barátságos,nem betegek,szinte mindent megesznek,nem támadnak.Sőt nem is harap,rúg egyik se.Sok függ a neveléstől is!!!Nem is kell nekik oltás,ha akarsz adathatsz be neki szúnyogellenit,de nem KÖTELEZŐ.
2014. júl. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nyuszim volt, imádtam, nagyon nagyon jófej volt. Viszont ő büdös volt végtelenül, pedig naponta kétszer takarítottam, nagyon hangos volt, és nagyon beteges. De nagyon helyes és okos állat volt, lehetett trükkökre tanítani.
2014. júl. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én a tengerimalacot ajánlom. Barátságosak és ha szomorú vagy megvigasztal. Ha sokáig simogatod és élvezi csipog! Nagyon mókás kis állatok. Főleg az én két fiúim!;)
2014. júl. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
NYUSZI!!!!!!!
2014. júl. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!