Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Direkt harapott meg a nyulam,...

Direkt harapott meg a nyulam, vagy "véletlenül"?

Figyelt kérdés

Épp mestruálok, ezért csak a ketrece sarkában mentem a nyulamnak. Különösen-barátságosan viselkedett az elején, mert ugrott az ölőmbe, amit sose csinált, persze szagolgatott is. S mikor ugrott ki-be az térdemre, egyszer kicsit a melleim közé ette a mancsát és elkezdte tépni a karmával és rágcsálni a blúzom nyakát, s nehezen el kellett toljam magam felől, aztán újra az ölőmbe merészkedett és újra a nyakamhoz kezdett bújni, de már hamarabb eltoltam, kicsit megbüntettem és hamar kimentem a ketrecéből.

Direkt akart bántani, vagy csak a mestruációm váltotta ezt ki belőle?

Tudnivaló a nyulamról, hogy régebb rágcsálta a cipőm, de már leszoktattam róla, és azt is érdemes tudni, hogy nyugodt, és már 3-4 hónapja velem van, de eddig sosem bántott engem.



2014. júl. 14. 21:29
 1/2 KGabi0000 ***** válasza:
Ezt az én nyulam is csinálja és szerintem ásni próbál.Kapar és közben próbálja tépni a ruhát,ezért véletlen megcsíp,de nem direkt.Nem a menstruációd váltotta ki belőle,ez teljesen természetes a nyusziknál,nézdd meg,hogyha egy takaróra teszed,akkor ott is ugyanezt fogja csinálni.
2014. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de eddig sosem jött így az ölőmbe, és ma megint egy csomót szagolgatott.
2014. júl. 15. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!