Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen időközönként lehet...

Milyen időközönként lehet pároztatni a lány hörcsögöt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Minek?
2010. jan. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nos? Senki nem tudja?
2010. jan. 8. 14:49
 3/8 anonim ***** válasza:
2010. jan. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Hát az enyémek csak tavaszal meg nyáron pároztak télen nem
2010. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Törpehörit akár 2 havonta is, ahogy megszül, 4 nap múlva kész van rá. De nagyon lesoványodik, érdemes 2 almonként 1 hónap pihenőt hagyni, attól számítva hogy elválasztottad a kölyköket külön terráriumba.
2010. jan. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon sokszor szül a hörcsög,akkor az eléggé megrövidíti az életét.
2010. jan. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
mért amugy hosszú életűek?:S amugy meg nem értem, mi értelme ennek a kérdésnek? mit csinálsz a szaporulattal? kigyóeledelnek kell???? amikor én kislány voltam, sokszor volt hörcsögöm, egyszer lettek kishörik, 4 született, 1-et megevett az anya, 1nek megsérült a szeme, sajnos megtartottuk és késöbb elpusztult, 2-nek probáltunk gazdit keresni...az egyiket agyoncsapta a gyereknek az anyja:S a másikat meg elengedték:S
2010. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mintha nem lennének százával így is szegény felesleges egyedek... kígyóeleségnek, gratulálok :-(

Én is tartok, ahonnan én hozom (boltból) egy cipősdoboz méretű műanyag dobozban vannak, szó szerint egymás hegyén-hátán. Én egyesével, esetleg kettesével tudok elhozni, nálam éldegélnek életük végéig, aztán újra elhozok kettőt... én ennyinek tudok segíteni, az olyan kretének miatt, mint te.

2010. jan. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!