Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a lány cicámat ivartalanítj...

Ha a lány cicámat ivartalanítják, utána is fog "mensruálni" (és milyen időközönként), és "pasizni"? :D

Figyelt kérdés
Légyszi ne kössetek bele a kérdésbe, és hogy a macska nem menstruál, mert ezt máshogy nevezik, stb, és hogy egy macska nem jár pasizni, stb, úgyis lehet érteni (remélem), hogy mire gondoltam. Köszi!
2011. ápr. 8. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Teljesen megnyugszik, nem lesznek olyan időszakok amikor kikerget a világból a nyávogásával, mert párzani szeretne.
2011. ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem tüzel többé és a kandúrok sem érdeklik
2011. ápr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
OFF : Tüzelésnek hívják :)))
2011. ápr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!! :) Azt nem tudjátok hogy mi lesz a menstruálással? Vagy nem tudom hogy nevezik, bocsi hülye vagyok ehhez, na de nem ez a lényeg :D
2011. ápr. 8. 18:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ivartalanítják akkor kiveszik a méhét és a petefészkét is.........így megszűnik minden tüzeléssel járó dolog.
2011. ápr. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem fog tüzelni, nem lesznek vele problémák...persze durci lesz a mütét után, de aztán jobb lesz neki.:)nem fogja kéretni magát, de a fiú cicák attol függetlenül "érdeklik". :)
2011. ápr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!