Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Faforgács mehet a nyulam...

Faforgács mehet a nyulam wc-jébe? Alom?

Figyelt kérdés

Nem sokára lesz egy törpenyulam, és az interneten eléggé megoszlanak a vélemények.

Faforgácsot vettünk - jó nedv és szagszívása miatt -, de olyan durvának tűnik zacskón keresztül. Nem fogja ingerelni egy hat hetes nyulat? És a faforgácsot csak a wc-be tegyük bele, vagy mehet az egész ketrecbe?

Még azt is olvastam, hogy egyesek nem tesznek semmit se a ketrecbe, mert akkor nem ragad bele a nyuszik szőre. Régebben alommal szórtuk, de az tényleg hamar bebüdösödött, és alig lehetett kiszedni a nyúlból.

Ti hogyan gondoljátok?



2014. júl. 19. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem attól is függ hogy anyagilag hogy álltok

baja biztos nem lesz tőle ha rendszeresen takarítod

amúgy szerintem biztos rakj alá valamit mert az neki is jobb érzés mint ha a kemény földön kell feküdnie

az hogy hova rakod az attól függ hogy mennyi ideig akarod takarítani (nem biztos hogyha csak egy kis helyre rakod, tudni fogja hogy hova kell)

2014. júl. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a bilire szoktatást javasolom, ez esetben nem kell a ketrec alját teleszórni. Egyébként szerintem a dugósított, vagyis pellet faforgács sokkal jobb, mint a sima, mert nem poros, így nem irritálja a nyuszi légutait.
2014. júl. 20. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!