Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ketrec helyettesítő ötletek?...

Ketrec helyettesítő ötletek? (nyuszi)

Figyelt kérdés

Ma reggel apu hazaállított egy nyuszival. Van már egy, ketrecben van. Mivel ma nem találok sehol sem ketrecet, nem tudtok ideiglenes helyet neki? Vagy muszáj ketrecet venni? Milyen dolgokkal lehet helyettesíteni? Doboz, ilyesmi?

Törpenyuszika, oroszlánfejű.


2014. júl. 20. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:

ha van nyitott fedelű dobozotok akkor abba

ha kint akarod tartani magasabb deszkákból tudsz neki egy kis sarokbanépíteni karámot csak ne hagyd sokáig őrizetlenül

a barátnőmék ládákból építettek neki egy kutyaház méretű házat de az nem törpenyúl volt

2014. júl. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ideiglenes bármit odatehettek, amivel elrekeszthetitek. De hosszútávra én építenék normális faanyagból egy házikót neki, ha van rá lehetőség egy dróttal fedett kifutóval, hogy szabad mozgása legyen. Érdemes inkább a drágább anyagot megvenni, ne ezen spóroljunk, mert ha szakszerű munkával van építve masszív stabil ketrecet kapunk.
2014. júl. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szerintem a doboz nem jó megoldás, mivel a nyuszi megrágja, és belepisil, amitől átázik, még akkor is ha van alatta alom.
2014. júl. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
A doboz szerintem sem a legjobb megoldás. Ládába jobb lenne. (Egy láda, és rá egy másik)
2014. júl. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!