Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megcsípte a nyulat a szúnyog,...

Megcsípte a nyulat a szúnyog, meg lehet még enni?

Figyelt kérdés

A nyulamat megcsípte a szúnyog,legalábbis úgy néz ki,a fülén kis puklik vannak,az egyik szeme felett pedig feldagadt a bőr és kihullott a szőr és az orra meg van dagadva.

Úgy tudom ez halálos,ha megcsípi a szúnyog.

De nem akarom veszni hagyni ha semmi baja,esetlg meg lehet enni?Vagy lesz nekem tőle bajom ha megeszem?



2014. júl. 20. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
amit te írsz az a mixomatozis . keress râ. én nem ennèm meg telepeken leölik ès elègetik az ilyen egyedekey! mivel a nyulak kb 90% elhullik. esetleg amelyik átvèszeli az is leromlik, legyengül
2014. júl. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem,köszi
2014. júl. 20. 17:18
 3/6 anonim ***** válasza:
16%

fúú de undorító hogy lehet megenni egy nyuszit?? -.-



ki ilyen perverz tyúk,disznó oké de cuki kis nyuszit ez egy nagyon hülye kérdés ha fertőzött nem lehet levágni ja és amúgy ez olyan mintha azt kérdezném hogy hogyan süssem ki a kutyámat -.- .-.

2014. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 nyusziimado válasza:
28%

Miért akarod megenni a nyuszid ???


Amúgy szerintem nem kéne legalábbis ha én ennék nyulat (ami lehetetlen ) nem örülnék annak ha közölnék velem hogy egy szúnyog megcsípte .

:/

2014. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3,4

A nyuszi húsállat,nm pedig háziállat,eredetileg a húsáért tenyésztették,és még most is általában,kivéve az aki édi bédi házi kedvencnek tartja.Erről is csak azok az emberek tehetnek hogy vannak ilyen felfogású emberek mint ti ketten,hogy a nyulat házikedvencként tartják,és ez elterjedt.Ugyan olyan húsállat mint a disznó vagy a tyúk.

2014. júl. 21. 20:39
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs baj vele ha nyulat eszel, mi is tartottunk nyulakat levágásra, szeretem is a nyúlhúst. (Lehet lepontozni)


Viszont te úgy tetted fel a kérdést, mintha házi kedvencről lenne szó, így megértem a felháborodást.

Nem enném meg a helyedben így már, nekünk pusztult el így nyulunk. Mármint szúnyogcsípés által

2014. szept. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!