Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megcsípte a makkom egy szúnyog...

Megcsípte a makkom egy szúnyog. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
tegnap előtt megcsípte a makkom egy szúnyog és azóta eléggé fáj ha erekcióm van vagy hozzá érek. Fenistillel szabad kenni? vagy mit tegyek?

2012. jún. 2. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

szabad hát, elvileg szúnyogcsípésre való.

hogy ment oda be? :D

2012. jún. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pisáltam és beszélgettem közbe haverommal és a falat bámultam és egyszer csak érzem h szúr valami odanézek és látom hogy egy szúnyog van rajta majd leveszem de már későő :SS xd
2012. jún. 2. 16:23
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
csoportos pisilés? :D
2012. jún. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Máskor jobban figyelj oda, ezzel az erővel le is haraphatta volna egy kutya, vagy patkány, vagy megcsíphette volna egy darázs is.

Fenistillel nem kenném be, az szerintem csípné, áztasd kamilla teába.

2012. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=Iy0fZWMWtdI


(Am. a Fenistil gél tökéletesen jó lesz rá, s az előző hozzászóló állításával ellentétben nem csípi a makkot, sem a fitymát, inkább megnyugtatja mindegyiket.)

2012. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A dobozán az van, hogy egyéni érzékenység esetén csíphet, persze attól még lehet, hogy neki nem fog, de egy ilyen fontos testrészen én nem kísérleteznék, hanem orvoshoz mennék. :-)
2012. jún. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Próbálj meg nem üvölteni

2. Ha viszket próbáld meg nem elvakarni

3. Amig el nem múlik, próbáld visszahúzva tartani a fitymád (ha nem vagy körülmetélt)

2012. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!