Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Számít valamit, ha teszek egy...

Számít valamit, ha teszek egy rongyszőnyeget a ketrec alá?

Figyelt kérdés

Nyuszim ketrece alá gondoltam, mert a parkettán van a ketrece, és földszint, családi ház, télen azért mi is papucsba bújunk, nem lehet már mezítláb mászkálni a lakásban.

Nyuszó-muszó pedig többnyire a műanyagon szeret feküdni, mindent kitúr maga alól. Viszont félek, hogy a télen túl hideg lesz ez így.

És van egy használaton kívüli rongyszőnyegem, ami pont akkora, hogy be tudom tenni a ketrec alá.

A kérdés az, hogy ér-e valamit? Kevésbé lesz neki hideg akkor a műanyag?


2011. okt. 18. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sokat ér. Nekem tengerimalacom van, én is tettem egy rossz lepedőt a ketrec alá. Azért is jó, mert arra fötri ki a forgácsot, nem a parkettára.
2011. okt. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is teljes mértékben hasznos.....

mondjuk nálunk úgy volt, hogy legalul volt egy gyékényszőnyeg, azon egy rongyszőnyeg, de szimplán is elég az utóbbi.... :)

2011. okt. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen :)

Nyuszó-muszó így biztos nem fog fölfázni :)

2011. okt. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!