Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » HOgyan szoktassam össze a...

HOgyan szoktassam össze a tengerimalacaimat?

Figyelt kérdés
Van egy fiú kb. 6 hetes tengerimalacom, és hoztunk még egy fiút, kb. 5 heteset.Összeengedtük őket, de a nagyobbik mindig udvarlásával zaklatta a kicsit, a kisfiú meg csak menekült.Azóta a nagyobbik mindig sivitozik, hívja, keresi a kicsit.Mit tegyek, egymás mellé tegyem őket, külön ketrecben, hogy szokják egymás jelenlétét, vagy várjak, amíg a kisebbik is fejlődik egy kicsit:1-2 hetet??
2010. jan. 10. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd egymás mellé a kettöt de külön ketrecben, aztán várj egy kicsit (1 max 2 hetet). Elöbb utobb megszokják egymás jelenlétét, és ha majd összeengeded akkor is boldogulni fognak. Nálam is ez volt csak két lány tengerimalaccal, ugyanezt csináltam, és most tökre megvannak egymással, mondjuk kialakitottak egy rangsort, de nem bántják egymást.
2010. jan. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy cipősdobozba beteszed a kettőt h pont elférjenek egymás mellett és ráteszed a tetőt. Mozogni nem tudnak, nem bántják egymást, de megszokják egymás szagát. Párperc múlva semleges területen mehetnek is együtt futkározni. Ja, a dobozon legyenek levegőztető lyukak!
2010. jan. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez volt a helyzet. Idősebb fiú malac mellé kisfiút vettem, de beraktam őket egy ketrecbe nem voltak elszigetelve meg semmi. Fél napig udvarolgatott neki, de aztán abbahagyta azóta nagyon jól megvannak!:) Szóval nyugodtan rakd össze őket majd abba hagyják az udvarlást!
2010. jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, először szokták egymás szagát,aztán összeengedtem őket a nappaliba és egyre jobban megvoltak, már a két ketrecet összenyitottuk,átmennek egymáshoz, még néha kicsit civakodnak, de jól haladnak:)
2010. jan. 10. 20:06
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem egy idősebb fiú mellé vettem egy fiatalabb lányt és félnek egymástól de már szagolgatják egymást de még külön vannak
2010. febr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!