Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha már nemkell a hörcsögöm,...

Ha már nemkell a hörcsögöm, akkor vissza lehet az állatkereskedésbe vinni?

Figyelt kérdés
snoopy-ból van:) köszönöm a válaszokat 15/l

2014. júl. 30. 14:57
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Mi az, hogy nem kell a hörcsögöd? Ès mi az, hogy snoopy-ból van?
2014. júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 zabmester ***** válasza:
100%
ÁllatKERESKEDÉS, és nem állatKÖLCSÖNZŐ, nincs olyan, hogy "már nem kell" az állat.
2014. júl. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Tökszívesen megetetik a kígyókkal ...
2014. júl. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
4%
Megkérdezed a kereskedést, segítenek-e új tulajdonost szerezni a hörcsögödnek.
2014. júl. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem értem hogy lehet, hogy egy hörcsög, ami kb két évet él "nem kell már" (ez nem annyira hosszú idő, meg aztán egy hörcsög olyan marha sok munkát sem igényel, nem is drága tartani), de hogy a kérdésre válaszoljak:


Nem tudom visszaveszik-e, pénzt visszakapni biztosan nem fogsz. Ha be is veszik vagy eladják újra, vagy kígyóeledel lesz belőle, ha valamiért eladhatatlan.


Szerintem inkább apróhirdetéses oldalakon keress neki új gazdit, add oda ajándékba valakinek, aki szeretni fogja, esetleg próbálkozz a rágcsálómentéssel, ők leht, hogy átveszik tőled...

2014. júl. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
azért mert a szobámból kivittem mert nem tudtam tőle aludni, és ez suli időbe mégrosszabb volt:/ és nem én szeretném elvinni, hanem apum veszekszik velem hogy vigyem el:s
2014. júl. 30. 15:08
 7/20 anonim ***** válasza:
46%

Édes Istenem,remélem ezt a kérdést nem így gondoltad...

Ugye nem arról van szó,hogy meguntad,mint valami tárgyat(csak mert ebből a kérdésből ez jön le)?

Egyébként nem biztos hogy visszaveszik, de ha már nem kell miért nem adod oda egy olyan embernek,aki biztosan gondoskodik róla (barátod például) ?

Azért egy hörcsögöt annyira nem nehéz tartani,azért szokták gyerekeknek adni.Nem ment a nevelése,beleuntál vagy szüleid nem akarják?

2014. júl. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Te gonosz, önző kis teremtés :/


El fogom menteni ezt a kérdést és belinkelni az összes további "miért nem engedik a szüleim, hogy háziállatot tartsak" kezdetű siránkozáshoz. EZÉRT...

2014. júl. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Melyik megyében laksz? Lehet, hogy tudok segíteni.
2014. júl. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Látom már válaszoltál,bocsi most kicsit lassan írtam, látom jópáran megelőztek.


Biztos nincs olyan barátod/nőd akinek odaadhatnád?

2014. júl. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!