Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha már nemkell a hörcsögöm,...

Ha már nemkell a hörcsögöm, akkor vissza lehet az állatkereskedésbe vinni?

Figyelt kérdés
snoopy-ból van:) köszönöm a válaszokat 15/l

2014. júl. 30. 14:57
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
bocsánat hogy ez jött le. nem, nem untam meg, csak tudom hogy másnál jobb helye lenne:) és de próbálok keresni ismerőst akinek kéne, (de eddig nem sok sikerrel)
2014. júl. 30. 15:15
 12/20 anonim ***** válasza:

Nem próbáltátok a zörgést megoldani? (Éjszakai állat, sosem lsz teljesen csendben, de a hanghaások enyhíthetőek, pl egy terráriumban (nem rágja a rácsokat), vastag pormentes forgácsréteggel, wc-papír gurigákkal, esetleg egy papír zsepivel, hogy legyen miből fészket építeni, házat lehet neki csinálni (kerámia meg műanyag helyett, amit zajosan rág) félbevágott kókuszdió héjából (elfűrészelitek keresztbe a kókuszt (apa csinálja inkább), kibelezitek, akár csípőfogóval is lehet bejáratot vágni rá), kapjon elég vizet, gyümölcsöt-zöldséget és eledelt, ezen felül keressetek neki olyan mókuskereket, ami nem zajosan forog, és máris sokkal békésebb az együttélés, zajmentesebb a környezet.


Te megtarthatod a höridet, és apukádnak sem lesz útban :)

2014. júl. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nagyon egyetértek a 8-as válaszolóval, habár itt még rosszabb a helyzet, ha a szülők gondolták meg magukat:(
2014. júl. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Te normális vagy ? Ez egy élőlény nem egy tárgy h ha meguntad csak úgy eldobhatod Mikor elhoztad felelőséget vállaltál érte .Ilyen embereknek nem kéne állatot vállalnia am meg előtte nem néztél utána h mire vállalkozol vagy csak gondoltál egyet mert épp volt nálad 1000ft és hazavitted...Szánalmas Am mit szolnál ha a szüleid kiskorodban megunták volna a sírásod és csak úgy a pelenkákkal a konténerbe vágtak volna,,, Am visszaveszik de mivel"Hasznát" a kígyókhoz vetik mert már nem kölyök és így senkinek sem fog kelleni.Am kérlek ha legközelebb állatot válasz legalább 1 évig készülj rá fel és néz utána és ha ismerősnek van kérd kölcsön hetekre h megszokod a gondozást mert igazából az állatok olyanok mint a kisbabák nem tudnak magukról gondoskodni
2014. júl. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni több helyen olyan kereket, ami abszolút hangtalan. Lehet meg kell fizetni az árát, de mégis normálisabb megoldás mint visszavinni szegényt.

Meg ahogy írták a terrárium is egy megoldás, ha a ketrec rágása a gond.

2014. júl. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én 2 hörcsöggel, 4 tengerimalaccal egy papagájjal és egy kutyával vagyok egy szobába, mindegyik vagy csipog vagy zörög, de eddig tudtam tőlük aludni...
2014. júl. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
nem, ha azt akarod h a kígyók megegyék vidd. Egyébként nem tom mit mondjak erre.Szerintem 2 évet még kibírsz..
2014. aug. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Éjszakai állat,természetesen zörög nekem is van 2 aranyhörcsögöm!^^ők is szoktak zörögni!A szüleidet zavarják, nagyon ahogy zörög?Már bocsi,de először gondold végig jobban,és biztosra csináld meg neki a helyét!
2014. aug. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
A 14. válaszadóval értek egyet. Amikor megvetted/kaptad, felelősséget vállaltál érte!!! Volt 2 dzsungim, most mókusom van. Mindegyik hangoskodik. A hörik éjszakai állatok, így ne várd el, hogy teljesen csöndben legyenek. Mellesleg, ha odaadod valakinek, ő már nem fog bízni senkiben, félénk és vadabb lesz. Egy ötlet...éjszakára tedd be a fürdőszobába, ha annyira zavar, a barátaim is azt csinálják a tengerimalaccal. Egyébként mi az, hogy snoopy-ból van? De tényleg egyébként, ha egy hörivel sem bírsz együtt élni, akkor kérlek más állatot se tartsál, max. halat, és gyereket se szüljél! És nehogy kisállatkereskedébe vigyed, mert ha visszafogadják, akkor az azt jelenti, hogy préda lesz belőle. Inkább tényleg próbáld ki a fürdőszobát, és ha az sem megy, amit kétlek, akkor tedd fel Jófogásra vagy ilyesmi...de FELELŐSSÉG kérlek...
2014. aug. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ugyan már. Fejezzük be ezt a libsi Baloldalra jellemző álszenteskedést. Már lassan ott tartunk hogy egy rágcsálót többre becsülnek, mint egy embert, azért nem csapnak ilyen hisztit, ha az utcára kerül. Ez mindennek a teteje, erős túlzás.
2016. máj. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!