Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerülne egy ilyen...

Mennyibe kerülne egy ilyen hörcsögketrec?

Figyelt kérdés
Hörcsögöt szeretnék és elvileg kapok is a barátnőmtől. Még nincs hötrcsögketrecem, de akarok venni (házzal és kerékkel). Mennyibe kerül egy új hörcsögketrec(nem használt)? /Házat olyat akarok neki ami nem fából van/. A ketrec lehet emeletes is és lépcső legyen hozzá! Szerintetek ezt megúszom 5000Ft alatt?
2010. jan. 11. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem! Mi 18ezerért vettünk.
2010. jan. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem úszod meg annyiból. Vegyél neki akváriumot. Olcsóbban ki fogsz jönni és abban is lehet tartani nekem is az van. Vettem neki külön házikót, forgót, tányért is. És megcsináltam emeletesre neki.
2010. jan. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Meg lehet úszni 5000Ft alatt, de azok általában nem valami nagyo. Szóval nem mindegy, hogy aranyhörcsögnak vagy törpehörcsögnek kell-e a ketrec, mert amiben egy normál hörcsög jól is érzi magát, szerintem az olyan 5-7000Ft körül van.

Az emeletet meg gondold meg és vedd figyelembe, hogy egy rágcsálónak sem természetes ha rácsonkon kell járkálnia...

itt van pár jónak tűnő és nem is olyan veszettül drágák. [link]

De figyelj arra is, hogy kb mekkora lesz a höri és mekkora a ketrec amit veszel.

2010. jan. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! De ma volt időm és elmentem a kisállatboltba, ahol kinéztem egy olcsó és nagy akváriumot :)
2010. jan. 12. 14:54
 5/8 anonim ***** válasza:
simán meglehet úszni már egy nagyobb ketrecet is láttam 2600-ért hörcsögház:600 Ft.itató:azt én magamnak csinálom ha akarod látni akkor írj priviben és megmutatom hogy én miben tartom őket.kaja:250Ft.bujó WC papírgurigából is lehetcsinálni de am az sem drága
2010. jan. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 5400ért vettem egy 3 emeletes órisi méretű höriketrecet. Viszont ha rám hallgatsz,fa házikót veszel, mert a höri úgyis megrágja a műanyagot is,de a fa az természetes anyag...
2010. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. jan. 19. 15:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Na az ideális höcsögkecó!:D

Szebb,ha ketrecet veszel,jobban is mutat,de nekem akár hány hörcsögöm volt az összes rágta a "hálót" és képtelen voltam aludni.Ez éjjel-nappal így ment.Ha viszont egy akváriumot veszel, egyrészt szerintem sokkal jobban átlátod,ha magasabbat veszek,Ugyan úgy tudsz bele neki/nekik emeletet csinálni.Lehet venni olyan "hörcsögfuttatókat" amin tapadókorong van,és akváriumra lehet szerelni.De ezt is egy kis ügyességgel összedobod.Egy kis képzeleterő és bármit meg lehet valósítani. :D Én inkább az az akváriumot ajánlom!:D

Mondom nekem is van 2 db höriketrecem és megőröltem vele!:D Viszont az akváriumot nehezebb takarítani!:D

Rajtad áll melyiket látod jobbnak!:)

2010. ápr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!