Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mért nem bírja elviselni a...

Mért nem bírja elviselni a törpehörcsögöm a másikat?

Figyelt kérdés
Ketten vannak. Sajnos nem tudom h milyen neműek. És eddig bírta az egyik a másikat, de esténként egy mindig visítozott. Most már nem lehet őket egy helyre rakni, mert összeverekednek. Az egyik oda megy a másikhoz, és összekapnak. Mi lehet az oka?
2010. jan. 11. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:

A hörik nem társas életet élnek, védi a területét azért verekednek, jobb ha szét teszed őket, mert meg is ölhetik egymást.

Még ma tedd külön őket!

2010. jan. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A hörcsög csak a szaporodási időszakban társas állat, egyébként nem igazán az... Még két lány hörcsög is összeverekszik
2010. jan. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De eddig el voltak egymás mellett. csak pár napja nem viselkednek.
2010. jan. 11. 19:51
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez ezek szerint azt jelentheti, hogy kis hörcsögöt vár az egyik?
2010. jan. 11. 19:55
 5/10 anonim válasza:
lehet, hogy kicsihörcsög lesz, de az is lehet, hogy elmúlt az az időszak, amikor "párzanak" úgymond.
2010. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Csak egyszerűen nem bírják egymást. Tényleg szed szét őket.
2010. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A törpehörcsögöt lehet párban tartani, a fiúk többet verekszenek, a nőstények között eldől a rangsor fiatal korukban amikor ivarérettek lesznek és utána már békések, a pár azért verekedhet, mert a nőstény először ivarzik és kergeti a hím, de még nem hagyja magát.
2010. jan. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És ha szét szedem őket nem lesznek depressziósok? mert már ilyet is hallottam.
2010. jan. 11. 20:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Dzsungikat tenyésztek. Nálam 3 pár van 3 lány- 3 fiú. Teljesen külön. Semmi bajuk nincs az egyedülléttől. Nem társas lények, jobban elvannak egyedül. Az egyneműek vérig harcolnak. :( Ha esetleg fiú-lány párosod van, akkor is lehet, hogy a lány megunta és ezért támad már. Mindenképp szét kell raknod őket, és maradjanak is külön. Ha tenyészteni akarnád őket, akkor írj privit. Amúgy úgy szokott lenni náluk, hogy x ideig békésen el vannak egymással, aztán egyik pillanatról a másikra már harc.

Jó hörizést! :)

2010. jan. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20:20 én eddig pont úgy vettem észre, hogy a lányok a harciasabbak. Ők az agresszívabbak nem a fiúk. :)
2010. jan. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!