Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A dzsungáriai törpehörcsög...

A dzsungáriai törpehörcsög zajos éjszaka?

Figyelt kérdés
Futóegerek után kicsit félve veszek újra valamit és olyat szeretnék választani amitől lehet aludni vagy legalábbis nem olyan borzalmasan hangos éjszaka :D

2014. aug. 5. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, azok.
2014. aug. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem hangos, csak matat a forgácsban, de egyáltalán nem ad ki hangot meg ilyenek. Ketrecben lehet hogy hangosabb a rács harapdálása miatt, de én inkább a terráriumot ajánlanám:)
2014. aug. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy miben tartod (ahogy előző írta) illetve hogy milyen kereket vásárolsz neki. Ha sikerül jó kereket beszerezni, ami csendes, akkor simán tudsz mellette aludni. Természetesen az itthon kapható kerekek nagy része borzalmas, esetleg a Ferplast kereket ajánlom, amit ha beolajozol (természetesen napraforgó olaj) egészen csendes. A kaparászása simán elviselhető, a papírgurigát imádja kaparni, de az abszolút nem vészes.
2014. aug. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2014. aug. 6. 14:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most kaptam 2 aranyhörit!Én először terráriummal próbálkoztam,de abból meg a lány valahogyan kiszökött,míg ebédeltem!XD Ezért vettünk ketrecet,de az elég zajos éjszaka!füldugóval alszok este!Ahogyan rágja az egyik a ketrecet a másik meg a mókuskerékkel zörög!De szerintem terráriumban tartsad!;)
2014. aug. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!