Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meghalt a hörcsögöm mit tegyek?

Lecso99 kérdése:

Meghalt a hörcsögöm mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap este meghalt a hörcsögöm :'( Lecso volt a neve 7hónapot élt nagyon nagy terráriumba volt összesen 6-an voltak 2 levolt választva mer még kicsik voltak a nagyok mindig átakartak hozzájuk menni és néha sikerült is és pont a Lecso átakart menni nagyon kicsi helyen csak a feje ment át és gondolom elzáródhatott valami légcsöve és meghalt nagyon hiányzik ő volt a kedvencem ha valami bajom volt ő mindig ott volt velem annyi jó közös élményem volt vele már eltemettem nagyon szép lett a sírja nagyon nehéz volt elengednem else akartam engedni úgy hozzám nőtt fiatal volt még de megadtam neki mindent sokat sírtam utána és még van 5 hörcsögöm de egyik se ér annyit mint Ő semmi nyöszörgő hangot nem adott ki mint máskor ha baja volt nagyon hiányzik :'( Mit tegyek hogy kicsit eltereljem a gondolatom róla mer egésznap csak Ő van a fejembe :'(

2014. aug. 6. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnos még élhetett volna még 1-2 évet :(

Erre csak az idő jelent biztos megoldást. Nem okozott volna ekkora traumát ha természetes halállal múlik ki. Én sem vagyok olyan könnyen feledő típus,de azért azt mondom próbáld elterelni a gondolataidat.

2014. aug. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én a kutyusomat veszítettem el 10 év után, ő a kis öcsém volt :( Én 5 hónapig teljesen magamon kívül voltam, nem bírtam elviselni a hiányát, még most is hiányzik. Javulást ,az jelentett ,hogy hoztunk új kutyust, hasonlót ,mint ő volt, kezdetben féltem ettől és nem is akartam újat, de az ,hogy az új kutyusban őt látom ,olyan ,mintha nem is ment volna el. Ettől függetlenül senki sem veheti el tőlünk ,azt ,ahogyan szerettük egymást és ,amiket együtt megéltünk. Nem foglak hitegetni, mert nagyon nehéz lesz, sokat fogsz rá gondolni, itt igazán tényleg csak az idő segíthet, pár hónap múlva már nyitott leszel szerintem ,hogy új ,, társat " találj", márpedig ,ha szerettétek egymást, bár hörcsögöknél nem tudom ,hogy van ez, akkor ő sem kívánná ,hogy rosszul érezd magad emiatt.
2014. aug. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szjger13 ***** válasza:
67%
Temesd el vagy valami! Apukám cicája meghalt őt egy kis szertartás mellett eltemettük és még most is van ott egy gyertya. Egyszer majd elmúlik a hiánya csak adj neki időt.
2014. aug. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Ha felelős lettél volna és nem tartasz együtt több hörit, akik területvédő állatok és NEM szeretnek együtt élni, akkor Lecsóka még mindig élne...
2014. aug. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
Négyes micsoda egy kedves ember vagy, de egyetértek.
2014. aug. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
Az igaz,hogy a hörik nem társas lények,de nem kellene igy beszelni 4-es....
2015. jan. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ZOLIKAAA69 válasza:
Nekem két hörcsögöm halt meg 1 napon belül, kitettem mindkettőt a hidegbe másnapra újra éledtek azóta höri és vöri boldogan élnek tovább itt az asztal alatt.
2020. márc. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!