Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Terhes a nyulam?

Terhes a nyulam?

Figyelt kérdés

Szóval eddig együtt tartottuk 2 testvér nyulat egy nagy nyúllal. (eleinte külön akartuk, mert 2-3 hónap a kor különbség, de a nagyobb átszökött a kicsikhez játszani). A két kicsiről azt mondták, hogy nőstények, és a nagy is nőstény volt, ezért engedtük őket. Szóval együtt lettek. Jól elvoltam s minden... azonban 1-2 hónapja láttam, hogy az egyik kis nyúl nagyon szagolgassa a nagy seggét, meg minden, de a nagy futott előle. Itt feltettem a kérdést, de azt mondták, hogy hagyjam őket, mert ilyenkor küzdenek a "vezetőségért". Nemrég láttam, hogy egymás hátán voltak, s kértem apumat, hogy nézze meg még egyszer, hogy a két kicsike tényleg lányok-e. Kiderült, hogy mindkettő bak. Különtettük, de a nagynak csináltunk egy nagyobb házat.

Viszont miután különtettük, azután a nagy nyúl folyton vitte be a házba az eltaposott füvet. Ez még oké volt, de ma észrevettem, hogy tépkedi a szőrét, és viszi a házba. Amikor ezt elmondtam apunak, akkor ő azt mondta, hogy biztos terhes.

Tényleg terhes?

(értelmes válaszokat léci/// én és apum nem bánjuk, ha terhes, de az-e?)


2014. aug. 13. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ha nyúl tépi a szőrét akkor terhes és a napokban meg is elik akkor.Friss víz mindig legyen előtte mert az szükséges,hogy az elés után elég folyadékot tudjon fogyasztani.De azt látnotok kellet volna hogy növekszik a hasa.
2014. aug. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy Német Óriás, és ezért minket nem lep meg ha növekszik...:/
2014. aug. 13. 11:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ugy nem persze mert alapba nagy neki....akkor figyeljetek rá többet és ne engedjétek a többi nyuszit hozzá. :)
2014. aug. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oké :) köszönöm a válasz. de honnan lehet tudni, hogy ez nem-e álterhesség?
2014. aug. 13. 12:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Szivesen...nekünk nem volt ilyen,hogy álterhes lett volna de a fészekbe szabad kézzel ne nyúljatok csak kesztyű vagy nyúlnak a szörével...halljátok ha kisnyúlak vannak.
2014. aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké köszi :) amúgy szerinted hány nyúl lenne?
2014. aug. 13. 12:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Változó...nekünk volt 12is már....majd meg látod
2014. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!