Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Terhes a nyulam, mit csináljak...

Terhes a nyulam, mit csináljak? FONTOS!

Figyelt kérdés

Tegnap reggel fészket kezdett rakni a sarokba[ólba], minden zöldet a szájával összeszedett és odavitte. Külön raktam a többitől! Van egy másik helye, ahova tettem szénát be is helyezkedett megcsinálta a fészket szépen a sarokba! A hasáról is tépett le szőrt az is már a fészekben van! Szomszéd néni azt mondta, hogy biztosan terhes, mert ilyet hobbiból nem csinálnak..! :) Szóval terhes a nyulam!

Az lenne a kérdésem, hogy: Kb. Mikor fognak megszületni?

Mikor foghatom meg a kis nyuszikat?

Mikor kezdenek el enni zöldet, száraz kaját?

Mikor kell majd az anyjuktól elválasztani ?

És légyszi mondjatok egyéb fontos dolgot, hogy mit csináljak és mit ne! FONTOS Lenne! :)


2011. júl. 1. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amit csinálj: kérdezz meg egy állatorvost.
2011. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
2011. júl. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
A vemhesség 28 - 50 napig tart, fajtól függően. A felszínen lakó nyulak kölykei fejlettebben születnek, mint az üreg lakóké, emiatt a vemhesség tovább tart nekik. A „felszíni” kölykök születésükkor szőrzettel rendelkeznek és nyitott a szemük, míg az „üregi” kölykök csupaszok és vakok.[1] Ha bőséges a táplálékkínálat az élőhelyükön, a nyulak évente többször is ellenek, emiatt számuk az adott helyen drámaian megnő.
2011. júl. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jobb ha nem hallgatsz senkire mindenki mást mond a legjobb ha felkeresel egy orvost annak szerintem nagyobb a tapasztalata
2011. júl. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem olyan biztos, hogy terhes a nyulad.. lehet, hogy álvemhes, ivarosodáskor minden nőstény nyuszi így viselkedik. Vidd állatorvoshoz, hogy megbizonyosodj róla!
2011. júl. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
oks, köszi!
2011. júl. 1. 11:01
 7/12 anonim ***** válasza:

FONTOS az lett volna, hogy tájékozódj ezekről, még azelőtt, hogy összeraksz különnemű nyulakat.


Mostmár az állatorvos a megoldás, és szerintem ivartalaníttatni kéne a híme(ke)t...

2011. júl. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, de NEM kioktatást kértem! Nagyon jól tudok mindent! Csak azt nem, amiket kérdeztem és ARRA szeretnék választ kapni! NEM KÉREK TÖBB OKTATÁST! ELŐRE IS NAGYON KÖSZÖNÖM...! VÁLASZT VÁROK, NORMÁLISAT! MÉG MINDIG :)
2011. júl. 1. 11:20
 9/12 anonim ***** válasza:

Tessék. lásd milyen elképesztően jó fej is tudok lenni, beírtam neked a Google-ba a "nyúl" és a "vemhes" szavakat, és ez mindjárt ki is jött:


[link]

2011. júl. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen..! :)
2011. júl. 1. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!