Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek a nyulam megérezhe...

Szerintetek a nyulam megérezheti, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülye kérdés, de halottam már arról, hogy kutyák és a macskák megérzik. Nem tudom, h mennyire igaz. Babát várok, 8 hetes vagyok, és az utóbbi napokban a törpenyulunk sokszor odabújik az oldalamhoz, megnyalogatta a blúzomat a hasamnál, követ sokfelé.

Azelőtt nem volt ilyen. Mindig is inkább a férjemmel szokott játszani. De most rám talált. Én igyekszem nem sokat simogtani, mert mondta az orvos, hogy szerinte nem lehet baja a babának, csak ne szeretgessem a nyuszit, ne emeljem az arcomhoz. Így már amikor próbálkoztunk a babával, már akkor is inkább úgy alakítottuk, hogy én etetem, de a férjem a játszópajtás. Engem nem is igényelt. Most meg hozzám bújik, pedig a férjem ugyanúgy foglalkozik vele, nem azért keres engem, mert a férjem elhanyagolná.



2014. márc. 27. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Nemcsak a kutyák és macskák, de még a lovak és más állatok is megérzik, akkor egy nyúl miért is ne? Én teljesen elképzelhetőnek tartom.
2014. márc. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En is babat varok ezt a tengerimalacom is biztosan erzi ha masnem azert mert mikor a hasamon fekszik a baba rugdossa :)
2014. márc. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A szeretgetéstől sem lesz semmi bajod :) Mégis mi lenne? A nyulak nem terjesztenek betegségeket, mint pl a cicák a toxoplazmát.

A lényeg, hogy ne te takarítsd, azonkívül akár az arcodhoz is emelheted...

2014. márc. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. márc. 28. 12:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek! Én is elképzelhetőnek tartom... A nyuszik intelligens okos állatok,nekem is van egy ,szóval szerintem biztos érzi. Nyugodtan simogasd ,szeretgesd,pici lényke sok szeretettel nem lesz a babádnak semmi baja,inkább a macskától.
2014. márc. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
No, eljutottunk addig, hogy a hasamhoz kuporodik, jól odafúrja magát és ott szundikál. Egyre gyanúsabb ez a kis maszat. :-)
2014. ápr. 1. 23:12
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
:D Nekem pont az ellenkezője volt. Kb. 6-7. hétig haragudott rám,még a ketrecben is duzzogott,ha ránéztem. Aztán "elmagyaráztam" neki,hogy attól még ő anya egyik szíve csücske és minden rendbe jött:D:D. Ez még furcsábban hangzik:D. Mondjuk ő fiú,lehet ezért nem tetszett neki az ötlet.
2014. aug. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

:) Ez aranyos!

A miénk is fiú nyuszi, és amióta tudjuk, hogy kislányt várunk, minden nap elmondjuk neki, hogy érkezik a hugi.

No, tudom, ez olyan idiótán hangzik, de hát a nyuszi mégiscsak az első "gyerekünk".

2014. aug. 13. 18:57
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
:D:D:D 7.vagyok. Nekünk is ő az első gyerek:D. 4 éves,de amikor kérdezem,hogy:"Na,ki anya kicsi babácskája?" ,akkor jön és adja a puszikat :D:D:D. Tuti betegen hangzik,de nekünk ez a jó:D. Te,kedves Kérdező és azok,akik hasonló állatbolondok,azok értik :D
2014. aug. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!