Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy nyúl vagy egy tengerimalac...

Egy nyúl vagy egy tengerimalac az okosabb?

Figyelt kérdés

Szerintetek?

Az én nyulaim máig se tudják a nevüket, de amikor a barátnőm szólítja a malacait, akkor ők felkapják a fejüket.

Vagy ha én felidegesedek rájuk és dörömbölök, ők le se "kakilják". De ha a barátnőm csinálja, akkor a malacok már futnak.

Lehetséges, hogy egy malac okosabb, mint egy nyúl?


2014. aug. 14. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Inkább az a valószínű, hogy a barátnőd többet foglalkozik a malacaival.
2014. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A malacok se tudják a nevüket, csak a barátnőd hangját ismerik fel.

A mi nyulunkkal állandóan foglalkozva van 3 éve, de a nevét nem tudja. Ha én szólok neki, akkor az én hangomra reagál, de ha egy számára idegen szólítja a nevén, arra nem. Tehát a hangot ismerik fel, nem a nevüket.

2014. aug. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1-es : azt nem tudhatod. mivelhogy neki 2-ő van, de külön kell tartsa(, mert verekednének) ezért sokszor kell velük foglalkozzon. Nekem meg sok nyulam van, és az egyik anyanyúl, ezért nem igazán tudok vele játszani. De a többi nyulaimmal sokat játszok. De azok se reagálnak.
2014. aug. 15. 06:35
 4/12 anonim ***** válasza:
Kifogás. Az én nyuszim hallgat a nevére, es trükköket is tud, mert foglalkozok vele, és tanítom.
2014. aug. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

érdekes, a környékünkön szinte mindenkit megkérdeztem, és azt mondák, hogy az ők nyuszijaik sose hallgattak a nevükre.

Amúgy látszik, hogy unatkozol, és vitatkozni akarsz...

2014. aug. 15. 13:47
 6/12 anonim válasza:
Az én nyuszim 2 hónapos 4 hete van nálunk és halgat a nevére :) szólok neki, bárhol van előjön.
2014. aug. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem unatkozok. Próbálkozni kellene, nem kifogásokat keresni. Ha valóban utánanéznél, pl youtube-on, te is látnád. Agilityzni is lehet velük.
2014. aug. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A hangra jön elő, nem a nevére. Vagy úgysi előjön, ha más szólítsa a nevén?

Vagy a te hangodra előjön, bárhogy is szólítod?

2014. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Amiket tud:

Fel-két lábra áll

Körbe-megfordul

gyere-követ

Haza-visszamegy a ketrecébe

Le-lemegy az ágyról (nem szabad felmennie, de próbálkozik)

Ide-közvetlenül elém jön

buksi-tartja a fejét simogatásra

De persze biztos csak kitalálom, mert én foglalkozok a nyuszimmal, te meg nem. ;)

2014. aug. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

83%-os te nagyon felvágsz/ nagyra vagy magaddal.

ha már nem is a kérdésre válaszolsz, akkor legalább ne menőzzél a semmivel, ami senkit se érdekel. veled ellentétben én takarmányállatként tartom...

na meg a hang...már én is szólítottam a malacokat a nevükön és felkapták a fejüket. szóval...ezt neked...

2014. aug. 16. 07:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!