Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segítség! Lenne egy nagyon...

Segítség! Lenne egy nagyon nehéz döntésem. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Van nekem egy hullámos papagájom,50 literes akvárium,két nyulam abból egyik a lakásban van,egyik a garásban,és volt egy kis rozettás tengeri malackám,aki elpusztult múlthét szerdán,nagyon szomorú vagyok,és anyukám azt mondta hogy vesz nekem egyet helyette.

Azt mondtam neki,hogy oké.

De átgondoltam a helyzetet,és inkább azt szeretném,hogy hadd jöjjön fel Maszat (így hívják a kis drágaságot ) és apukám azt mondta ,hogy akkor inkábbMaszat minthogy egy ujabb büdi lény.

Anyával még ezt nem beszélztem át.

Viszont van még egy kis nagy probléma:

Hogy én inkább tengerimalacos vagyok mint nyulas, szóval nagyon szeretnék egy kis cocit.

De minek vegyünk ha Maszatnak se tudtunk (eddig) megfelelő gondozást adni?

Félre ne értsetek,csak annyi,hogy Maszat csak unatkozik,meg félhomályban van,de ezen kívül mindene megvan.

Csak nem tudok dönteni.

Ti mit javasoltok?



2014. máj. 5. 07:23
 1/9 A kérdező kommentje:
De naponta legalább lemegyek ugy 5-6x.
2014. máj. 5. 07:25
 2/9 anonim ***** válasza:
Vigyétek fel a papagájt, olcsóbb is és a papagáj is boldogabb lesz.
2014. máj. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A maszat egy nyúl,nem papagáj.Pityuka a papagáj a konyhában van.

De köszi :D

2014. máj. 5. 07:39
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Tengerimalacot NEM tartunk egyedül és pont.
2014. máj. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem volt egyedül,nagyon összebarátkozott lulu val,a másik nyulammal,mindig egymáson szunyókáltam amikor kiengedtem őket,am kulon tartottam őket,meg volt egy barátnőm,akivel minden héten összejártunk tengerimalacozni.
2014. máj. 5. 07:49
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja és a ketrecük,mármint lulu és a tmalacom ketrece egymás mellett volt
2014. máj. 5. 07:52
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A tengerimalacot tilos egyedül tartani. A saját FAJtársára van szüksége. Pont annyira nem tud kommunikálni a nyusziddal, mint egy aranyhallal. Egy tengerimalacod semmilyen körülmények között ne legyen.

Teljesen egyértelmű a döntés, háziállatot nem tartunk a garázsban és a pincében sem. Ha unatkozik, félhomályban van, (a fűtést már ne is kérdezzük meg) akkor NINCS MEG MINDENE! Egyetlen jó döntés van, minden házikedvenc költözzön be az őt megillető körülmények közé, a garázst meg a lomoknak és a kocsinak hagyjátok meg, mert oda az való. Új kedvencre semmi szükség, inkább a mostaniak igényeit elégítsétek ki tisztességesen.

2014. máj. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, amúgy fűtése van neki.
2014. máj. 5. 16:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Vigyétek fel a nyuszit. Mivel unatkozik és félhomályban van, nincs meg mindene. Nekem is van nyuszim és baromira igényli a társaságot, meg, hogy foglalkozzanak vele, utál egyedül lenni. Ne akarj másik állatot, ha ezzel sincs eleget foglalkozva:s
2014. máj. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!