Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nőstény nyuszi mellé ivartalan...

Nőstény nyuszi mellé ivartalanított bak?

Figyelt kérdés

Van egy 4 hónapos lány nyuszikám. Magasról tojik a fejemre, nagyon önálló, akaratos. Ha most vennék mellé egy ivartalanított bakot, vagy csak vennék egy bakot, és később ivartalaníttatnám, megférnének egymással?

Egyrészről társaságra is gondoltam, hogy legyen a nyuszikámnak, másrészről, én is vágyok egy másik nyuszira, hátha az aranyosabb lesz. Régebben volt egy drága nyuszikám, aki nagyon szociális volt, meg emberpárti, és hiányzik, hogy szeressen egy nyuszika.

Mit csináljak?



2014. aug. 17. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
4 hós-an már ivarérett. vegyél ivartalanítottat és meglássuk mi lesz.
2014. aug. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tényleg ne rakd össze őket, csak, ha már ivartalanított az egyik. De arra azért készülj fel, hogy, ha a nősténynek lesz egy társa, aki még inkább tojni fog rád.
2014. aug. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, nekem 2 van és az egyik "szeret" a másik meg nagyon flegma :P Szerintem az ivartalanított a jó választás :) Vagy másik nőstény? :)
2014. aug. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát a jó választás az lenne, ha megnyugodnék a fenekemen, és nem pörögnék rá minden eladó nyuszikára. :)

Igazából egy is bőven elég a szobámba, anyagilag is, hely ügyileg is, csak olyan nehéz megállni, hogy vegyek még egyet...

De köszönöm a válaszokat! Ha erre jár még tapasztalt nyuszis, további válaszokat is szívesen fogadok!

2014. aug. 18. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!