Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja lehet a nyulamnak?

Mi baja lehet a nyulamnak?

Figyelt kérdés
Van egy törpenyulam 5,5 hónapos, jó ideje velem van. Megkapta oltásait. Szóval a probléma: Tegnap este ki volt engedve és durván belém harapott mikor még csak hozzá sem nyúltam. Visszaraktam a ketrecébe. Most reggel rágta a rácsot és mint reggeli rutinként adtam neki kaját. Felnyitottam a ketrecet és ahogy nyitottam ki a kajás zacskóját azt is elkezdte tépni. Raktam egy evőkanállal a tálkájába, majd mikor másodjára akartam nekiment a kanálnak (direkt) és kiborította. Mindig kap reggel és este is kaját, van rágófája, szénája mindig, valamint ilyen fogkoptató köve is. És bak. Segítsetek, ez normális?

2014. aug. 18. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy az ivarosodás teszi???
2014. aug. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kamaszodik.
2014. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bak. 5,5 hónapos. Tehát ivarosodik. nem olyan sokára még agresszívebb lesz és össze vissza büdöset fog vizelni területjelölésként. Nézz utána, hogy hol és mikor tudnád ivartalanítani. Aztán lesz egy nyugodt, angyali nyuszid megint :)
2014. aug. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát ha az orvos készen áll, vagyis megvan, hogy kivel fogjuk, már vihetem? Minél hamarabb szeretnénk elvinni. Ennyi idősen már lehet?
2014. aug. 20. 22:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Orvos függő. A mienk 8 hónapos kortól javasolta a műtétet.
2014. aug. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!