Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A dzsungáriai törpehörcsögöm...

A dzsungáriai törpehörcsögöm elég sovány, szeretném egy picit felhízlani, hogy lehetne ezt megoldani?

Figyelt kérdés

2014. aug. 20. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős az állat, mit kap enni?

Valószínűleg a táplálék nem megfelelő számára. Mivel rágcsálóról van szó, folyamatos nőnek a metsző fogai, állandóan rágnia kel, hogy koptassa őket.

2014. aug. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Adj neki szotyit, az hizlal! Amugy igen, valoszinuleg nem megfeleloen van taplalv
2014. aug. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor ranezel es azt erzed hogy ugy megpuszilnad bagy mi akkor adj neki. Barinomnek olyan egy hajasbodon lett hogy huuuu. Jol van taplalva a kicsik :)
2014. aug. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen van neki.

2014. aug. 20. 09:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első kérdés: Hány éves a höri? :3


Etetés:

Hát az igaza megvallva szerintem ez az egyik legrosszabb táp a magyar piacon, bár a Multifit is eléggé...a legalja hogy finoman mondjam. Olyan dolgokat pakolnak bele, amit meg se eszik a hörcsög, egyszer én is vettem, de beleraktam a táljába, kiette belőle a szotyit a többit meg ott hagyta. A Multifit annyival jobb, hogy ott van benne 2 fajta szárított kukac is, ami elég fehérjét biztosít neki.


Azt tudom ajánlani, hogy vedd meg a megszokott tápot, plusz hozzá egy másik fajtát, mondjuk a Cripsy Mueslit, vagy az Árkádban jártam minap és vettem egy JR Farm által forgalmazott tápot. Na abban tényleg olyan dolgok vannak, amiket megeszik egy hörcsög.


Emellett adhatsz neki egy kicsivel több szotyit, mert az tényleg eléggé olajos, de kb. 10 szemnél ne többet, mert nem tesz jót neki.


Zöldséget és rakj be neki, répát, brokkolit, cukkinit, paprikát, spárgát, de az arany szabály K betűvel kezdődőt ne. Zöldséget kevesebbet, de az almát körtét nagyon szeretik, mert eléggé lédús és nem annyira édes mint a bogyósok. Citrusféléket sem lehet nekik adni, azok túl savasak.

2014. aug. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a fajta kaja megfelelő a hörinek, tudni kéne mennyi idős, mert az öregek összemennek idővel.

Ha mindig is kicsit vékonyka volt nincs gond, ilyen a formája. :) Jobb, ha nem hizlalod, vannak vékony-alkatúak.

2014. aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös iszonyú nagy hülyeséget írsz az első bekezdésben... Az a táp hihetetlen drága és nagyon jó... Nekem az orvos ajánlotta azt a márkát hogy minden állatomat azzal etessem! És a Multifit egy sokkal több minden sz*rral tele lévő f*s. Nálam se tengerimalac se (dzsungáriai)höri nem eszi meg.
2015. jan. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!